אודות

בנק אינפו – פורטל בנקאות ופיננסים

מידע על גופים פיננסיים והשירותים שהם נותנים יכול לסייע לנו בקבלת החלטות כלכליות בחיי היום-יום. בניגוד לעבר, כיום יש לנו כצרכנים את כל הכלים לבצע בחירות מושכלות יותר, ובהכרח נכונות יותר כשאנחנו בוחרים בתכנית חיסכון, בסוג משכנתא או באפיק השקעה.

ידע הוא כוח! השוואה בין בנקים, קרנות פנסיה, חברות ליסינג וחברות אשראי מעניקה לכם כוח מיקוח כשאתם נפגשים עם הבנקאי הפרטי או יועץ ההשקעות, ומסייעת בהשגת העסקה הטובה ביותר, התעריף התחרותי ביותר והעמלה הנמוכה ביותר עבור השירות בו אתם מעוניינים.

אתר בנק אינפו שם לו למטרה להעצים ולשפר את חווית הצריכה של שירותים פיננסיים בישראל. אתר זה הוא המקום בו כדאי להתחיל לחפש מידע על כל גוף ושירות פיננסי בישראל לפני שמקבלים החלטות עסקיות קריטיות שילוו אותנו כל החיים, כגון בחירת קרן פנסיה, קופת גמל, תכנית חיסכון, ביטוח משכנתא ועוד.

מכיוון שהחלטות אלה נעשות בתדירות נמוכה מאוד ומשפיעות על חיינו למשך שנים רבות, מומלץ מאוד לבצע מחקר מקיף ככל האפשר לפני שפונים לבנקאי או ליועץ ההשקעות בבקשה לביצוע פעולה. אתר זה הוא המקום האידיאלי להתחיל את המחקר וללמוד עוד על עולם הבנקאות והפיננסים, מנקודת המבט של הצרכן הקטן.

כיום יועצי השקעות ובנקאים הם אנשי מכירות לכל דבר ואינם משרתים אך ורק את האינטרסים שלנו הלקוחות, והכרת החומר תסייע להבין טוב יותר מה אתם רוצים, וגם מה אינכם רוצים, וכך תוכלו להתמודד טוב יותר עם הצעות לא-כדאיות לרכישת שירותים פיננסיים בבנק שלכם.

בעזרת המידע המופיע בבנק אינפו תוכלו לקרוא על כל המסלולים והאפשרויות של כל מוצר פיננסי, להשוות בין המוצרים של כל בנק או גוף פיננסי אחר, ולבחור בצורה מושכלת ונבונה את קרן הפנסיה או קופת הגמל החדשה שלכם על בסיס השוואת הביצועים ודמי העמלה של כל קרן וקופה.

המידע באתר נכתב ע"י מיטב אנשי המקצוע בתחומי הפיננסים והבנקאות בישראל. המידע והשירותים באתר בנק אינפו מוצעים בחינם, ללא כל תשלום. כל הזכויות על התכנים שמורות לחברת אתיקה השקעות.

לייעוץ ומידע נוסף, הרגישו חופשי לפנות אלינו באמצעות הטופס המופיע באתר. קריאה מהנה!

בנק אינפו מכיל אינדקס ענק ובו מידע על כל הגופים הפיננסיים בישראל. כותבי האתר חקרו וכתבו ערכים עבור בנקים, בנקים למשכנתאות, חברות ליסינג, קרנות פנסיה וקופות גמל הפועלים ומציעים את שירותיהם בישראל. באינדקס שלנו תוכלו למצוא מידע כללי על כל חברה, יחד עם קישורים לאתרים ולשירותים הרלוונטיים עבורה.

בנוסף, האתר מציע מגוון מאמרים וטיפים בנושאים פיננסיים של חיי היום-יום: כיצד ומתי מחליפים בנק, על אילו עמלות כדאי להתמקח, כיצד בוחרים בתכנית המשכנתא המתאימה למצב הכלכלי ועוד מידע בעל ערך בנושאים רבים.

צרכנות פיננסית נבונה

כמה כרטיסי אשראי אתם מחזיקים בארנק? מה דמי השימוש החודשיים שאתם משלמים על הכרטיסים שלכם? חישוב פשוט של ההוצאות השוטפות ותהליך קצר של התייעלות עשוי לחסוך לכם מאות ואלפי שקלים בכל שנה בהוצאות על שירותי בנקאות ופיננסים. בנק אינפו מגיש לכם מידע צרכני וכלים שיסייעו לכם לייעל ולשפר את צעדיכם הכלכליים בעולם. מידע שחוסך, ולעתים גם מרוויח לכם כסף רב.

כיום, השוואת מחירים לפני רכישת מוצר פיננסי היא בגדר חובה, ובנק אינפו מספק לכם את כל המידע שיסייע לכם בעריכת השוואות בין שירותים ומוצרים שונים. אנו מאמינים בצרכנות נבונה ואקטיבית ומטרתנו היא לסייע לכם הגולשים ללמוד כל נושא לעומקו לפני שאתם מקבלים החלטה.

הדגש של בנק אינפו הוא על מידע אינפורמטיבי יעיל ושימושי. אנחנו חוסכים מכם את הביקורת  ומגישים לכם מידע מקיף ומקצועי שיסייע לכם לקבל החלטות כלכליות מושכלות בכוחות עצמכם. באתר תמצאו מידע מפורט על בנקים, הלוואות, משכנתאות, השקעות, קרנות פנסיה, כרטיסי אשראי, נושאי כלכלה ועוד.

הלוואות וקבלת אשראי

אין משק בית, שכיר, עצמאי או חברה בע"מ שלא נזקקים למימון – החל ממסגרת אשראי בבנק, הלוואות לכל מטרה, הלוואה לרכישת רכב (ליסינג) או דירה (משכנתא) או כמנוץ לצמיחה עסקית. חברות קטנות ובינוניות זקוקית למימון בנקאי כמו לחמצן ואילו חברות גדולות יכולות לגייס הון באמצעות הנפקת מניות או חוב (הנפקת אג"ח). כאן תוכלו למצוא את כל הדרכים לקבלת אשראי וטיפים לחסכון בתשלומי ריבית על מנת למצוא את ההלוואה הטובה ביותר עבורכם.

מידע לעסקים

מלבד חומר קריאה שנועד לסייע לכל אדם במגע היום יומי עם עולם הבנקאות והפיננסים, בנק אינפו מכיל מידע בעל ערך לאנשי עסקים. אם אתם מעוניינים להרחיב את העסק שלכם מהחנות המקומית לרשת האינטרנט, לבחור בחברת ליסינג המתאימה ביותר לניהול צי הרכב של החברה שלכם, או לחפש פתרונות מימון או סליקה, הגעתם למקום הנכון. בנק אינפו מספק מידע מקיף וחיוני לעסקים ובעלי עסקים בישראל.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.