אוויס

אוויסמדוע חברת אוויס נחשבת לחברה מובילה בתחום הרכב ?
חברת אוויס מציעה שירותי מכירת רכב מיד ראשונה, השכרת רכב בארץ ובחוץ לארץ ושירותי ליסינג תפעולי. זוהי אחת החברות המובילות בישראל בתחום הרכב והיא מציעה שירות בפריסה ארצית נרחבת.
חברת אוויס פועלת כבר משנות השישים וכיום היא חברה ציבורית שנסחרת בבורסה לניירות ערך בתל אביב, היא החברה להשכרת הרכב הראשונה בישראל שזכתה בתו תקן ISO9002 וכבר משנות התשעים היא החלה לפעול בתחום הליסינג.

בשנת 2004 חברת אוויס ישראל זכתה בציון לשבח מטעם אוויס אירופה על פעילותה ובשנת 1999 זכתה בתואר זכיינית השנה של אוויס אירופה. אין ספק כי מדובר באחת החברות המובילות כשמדובר בשירות ובמקצועיות.

הדברים שהופכים את אוויס לחברה מובילה הם

האיכות של המכוניות שמטופלות בכל הטיפולים התקופתיים על פי הוראות היצרן היא ללא דופי, כל הטיפולים מתועדים במחשבי החברה וישנו מעקב על כל המכוניות לאורך כל תקופתן בחברה, דף מעקב שכזה ניתן ללקוח בעת רכישת הרכב. כמו כן כל הרכבים נבדקים במכון בדיקה מורשה של משרד התחבורה וכולם עוברים הכנה למכירה על פי תו תקן ISO9002.

השירות בחברה אוויס הוא ברמה הגבוהה ביותר, ישנה מערכת מחשוב מתקדמת במיוחד שמציגה בזמן אמת באופן חזותי את כל המכוניות בכל המגרשים ברחבי הארץ, הנתונים של הרכבים זמינים לנציגי השירות בכל זמן נתון והם יכולים לראות תמחור, תמונות, בדיקות מכון, טיפולים וכדומה.
אם נתגלו בכל זאת ליקויים כל שהם ברכב אוויס מבצעת תיקונים על חשבונה בתקופה של עד שבועיים מיום מסירת הרכב.
ניתן לבצע עסקאות טרייד אין בכל אחד מסניפי המכירה וניתנת אחריות על המנוע ועל הגיר לתקופה של שנתיים או עד 20,000 קילומטרים.

השירותים אותם מספקת חברת אוויס

אוויס מספקת שירותים של ליסינג תפעולי שהוא למעשה שיטת מימון נוחה לארגונים בה חברת הליסינג אחראית על צי המכוניות לחברה, בתמורה לתשלום חודשי היא מורידה מהארגון את מעמסת הטיפול ברכבים והיא אחראית על כל הטיפולים השוטפים והתיקונים שקשורים לרכב במהלך תקופת ההתקשרות.

יש לחברת אוויס אפשרויות מימון מגוונות במיוחד ונציגי המכירות מתאימים ללקוח עסקה מתוך מגוון מסלולים כדי להתאים עד כמה שניתן את המימון לדרישת הלקוח.

שירות נוסף של אוויס הוא מכירה של מכוניות יוקרה בליסינג, יש לחברה מגוון רחב של מכוניות יוקרה כגון ב.מ.וו, שברולט אפלנדר, אודי A6, וולוו S60, איסוזו טרופר, אלפא 147 ועוד.

לחץ כאן לצפייה באתר הבית של חברת אוויס.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.