אופרייט ליס

  • אופרייט ליס חברת אופרייט ליס היא החברה הותיקה ביותר בארץ בתחום הליסינג ומכירת מכוניות, היא החלה את דרכה כחברה בשם תפארת המכונית בשנת 1969 ובמהלך השנים היא שרדה את כל המשברים, המלחמות, הירידה החדה בשווי הרכב והשינויים בענף המכוניות המשומשות.
  • אין ספק כי חברת אופרייט ליס היא חברת ליסינג יציבה ואיתנה שמצליחה להתאים עצמה כל פעם מחדש לשוק המשתנה.

במהלך השנים החברה ידעה עליות ומורדות אך היא בעיקר התפתחה וגדלה והפכה להיות מעצמת הרכב שהיא כיום, החברה מספקת את כל שירותי הליסינג שקיימים, כמו כן היא פתחה 70 מרכזי שירות לקוחות ברחבי הארץ ומרכז ענק לחלקי חילוף.

שירותים אותם מספקת חברת אופרייט ליס:

חברת אופרייט ליס מספקת את כל השירותים שניתן לספק בתחום הליסינג אך ניתן לומר כי החברה העבירה את ליבת פעילותה לתחום הליסינג התפעולי וניהול ציי רכב.

עסקאות ליסינג תפעולי נועדו לתת שקט לבעלי ארגונים וחברות שמעוניינים שגוף חיצוני ינהל את צי הרכבים שלהם מכל הבחינות, החברה משלמת לחברת הליסינג סכום חודשי קבוע בתמורה לניהול צי הרכב, הניהול כולל את תחזוקת הרכבים הכוללת.

חברת אופרייט ליס מעמידה בפני הלקוח מוקד שירות זמין בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע, המוקד ערוך להתמודד עם כל תקלה ובמהירות רבה –  עובדה שהפכה את אופרייט ליס לחברה המועדפת על לקוחות עסקיים רבות לרבות חברת שטראוס, רשות שדות התעופה, לוריאל ישראל, סופר פארם, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, רפאל ועוד.

אופרייט ליס –  הכול על קניית רכב חדש:

קניית רכב חדש מחברת אופרייט ליס הוא משתלם במיוחד ללקוח וזאת משום שהחברה מספקת ניסיון בתחום זה שעושה את כל ההבדל, רכבי היד הראשונה מטופלים במוסכים מורשים על פי הוראות היצרנים, החברה מספקת ללקוח דוח ובו מפורטים כל הפרטים הטכניים וההיסטוריה של המכונית כולל מי נהג ברכב, איך הרכב טופל ועוד.

חשוב להדגיש גם שחברת אופרייט ליס לא מוכרת רכבים ששימשו את כוחות הביטחון ולא מכוניות ששימשו להשכרה, בכל מקרה אם מתגלות תקלות או ליקויים החברה מתחייבת לתקנם על חשבונה (במידה ונמצא כי ליקויים אלו היו במכונית בעת הקנייה).

אחד השירותים הנפלאים של חברת אופרייט ליס הוא שירות הטרייד אין, כל אדם שקנה מכונית בחברה יכול להיות בטוח שיוכל למכור אותה בבוא העת משום שהחברה מתחייבת לקנות אותו בטרייד אין.

לחץ כאן לצפייה באתר חברת אופרייט ליס

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.