איזי פיי – Easy Pay

איזי פיי - Easy Pay חברת ושירות איזי פיי (Easy Pay), אשר הוקמו בשנת 2007, מהווים דרך נוספת להעביר תשלומים על גבי רשת האינטרנט. השירות מוסיף אפשרות נוספת ויצירתית להעברת תשלומים עבור בעלי עסקים ולקוחותיהם בנוסף לכל שאר השירותים הקיימים כיום ברשת.

מהותו של שירות איזי פיי היא בכך שהוא מאפשר ללקוחות לשלם לספקים, בעלי עסקים או נותני שירותים בצורה נוחה ומהירה גם כאשר מקבל התשלום אינו מקבל כרטיסי אשראי כאמצעי תשלום. על ידי כך, חברת איזי פיי מעניקה דרך נוספת לגבות ולקבל כספים עבור בעלי עסקים וגם מעניקה ללקוחות אותם עסקים דרך נוספת ונוחה יותר לשלם.

שירות מחליף צ'קיםצקים

העברת תשלומים דרך המערכת של איזי פיי מבטלת למעשה את הצורך לרשום שיקים (המחאות) ולשלם בעזרתן לבעלי עסקים שונים. כאשר בעל עסק או נותן שירות אינו מקבל כרטיסי אשראי כאמצעי תשלום, הלקוח יכול פשוט לשלם לו דרך מערכת איזי פיי ובכך אין צורך להשתמש בצ'ק, לשלוח בדואר, לפדות בבנק וכדומה.

העברת התשלום היא חינם

השירות של איזי פיי הוא חינם עבור הלקוחות שמעבירים דרכו את התשלומים, מדובר על עסקת כרטיס אשראי רגילה שמתבצעת דרך האינטרנט. בעל העסק או נותן השירות מקבל את התשלום מיידית והלקוח מקבל אישור מידי על התשלום לכתובת הדוא"ל שלו. את חשבונית המס על התשלום הלקוח מקבל מנותן השירות כפי שהיה במקרה של תשלום רגיל, המערכת לא מנפיקה חשבוניות אלא רק אישורים שהתשלום הועבר.

הלקוח יכול לשלם בתשלום אחד או בכמה תשלומים – על פי מה שהוסכם מראש בין שני הצדדים.

שירות איזי פיי לבעלי עסקים ונותני שירותים

הלקוחות של חברת איזי פיי הם בעלי העסקים שרוצים לקבל תשלומים דרך המערכת, השירות מאפשר להם כאמור, להוסיף לעצמם אמצעי תשלום נוסף לנוחיות לקוחותיהם אך בלי הצורך להחזיק מערכת סליקה בלעדית עבור העסק. איזי פיי מאפשר לבעל העסק או נותן השירות לקבל את התשלום מהר מאוד ישירות על חשבונו בלי הצורך לפדות שיקים או לסחוב מזומן שגם אותו יש להפקיד בנפרד.

מצד בעל העסק שאליו מועבר התשלום השירות מגיע כמובן עם מערכת ניהול ובקרה מקיפה. נותן השירות יכול בכל רגע לראות את הנתונים הבאים:
•    כל התשלומים שהועברו
•    מתי התשלום הועבר
•    תשלומים שצריכים להיות מועברים בקרוב
•    תשלומים שהועברו כבר לחשבון בנק של נותן השירות

העלות לבעלי העסקים

כאמור, חברת איזי פיי מרוויחה מבעלי העסקי ונותני השירותים שמקבלים דרכה תשלומים. בעל עסק שרוצה להוסיף אמצעי תשלום זה למערך העסקי שלו משלם תשלום ראשוני של 350 ש"ח עבור פתיחת החשבון והעלות לכל תשלום שמועבר הוא 2.5% מסך סכום העסקה.

חשוב לציין כי לצורך השירות חברת איזי פיי פותחת מסוף ספק עבור בעל העסק והתקנות קובעות כי כל מסוף שלא הועברו דרכו כספים במשך 3 חודשים נסגר. כך שבעל עסק שעובד עם איזי פיי צריך לוודא כי יתבצעו תשלומים דרך המערכת או שיהיה עליו לשלם סכום מסוים לפתיחת המסוף מחדש – אלו הגדרות אבטחת מידע כלליות ולא רק מבחינת איזי פיי.

נתונים טכניים של שירות איזי פיי

ניכיון צ'קים דחויים

חברת איזי פיי עובדת בשיתוף עם חברת האשראי לאומי קארד, היא הגוף שמבצע את סליקת כרטיסי האשראי עבור החברה. לכן כרטיסי האשראי שמכובדים במערכת של החברה הן כרטיסי מאסטרקארד או ויזה.

מערכת איזי פיי היא מסוג רב-ספק, היא מתנהלת כולה על רשת האינטרנט ברמת האבטחה הגבוהה ביותר שקיימת כיום וכמובן מאושרת על ידי שב"א וכל חברות האשראי.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915