איילון ביטוח

איילון ביטוחאת חברת איילון ביטוח הקים ב- 1976 מר לוי יצחק רחמני (רחמני ובניו בע"מ) והיה לבעל 73% ממנה, יחד עם חברה מחו"ל הנקראת “ניו-זילנד” שהשתתפה ב- 27%. חברת שלמה רחמני ובניו בע"מ הוקמה בידי מר שלמה זלמן רחמני, מאז היא פעילה בשוק הישראלי כ- 86 שנים.

זכרו של מר שלמה רחמני ז"ל הונצח על ידי המשפחה עם לשכת סוכני הביטוח בישראל בהקמת המכללה לפיננסים וביטוח על שמו כשבנו מר לוי יצחק רחמני נושא בתואר נשיא המכללה.

התפתחות החברה

סיסמתה של החברה מיום הקמתה היא "חברת הביטוח המקצועית בישראל" ואכן חברת איילון בולטת בביטוחים המקצועיים כגון: הנדסה, קבלנים, חובות, וכן בתחום ביטוחי הבריאות וביטוחי חיים. כיום החברה פעילה בכל תחומי הביטוח הכללי, ביטוחי חיים ובריאות. וכן ביטוחי פיננסים, קופות גמל, פנסיה ועוד.

ב- 1986 מכרה חברת ניו זילנד 27% אחזקותיה בחברת איילון למשפחת רחמני. ב- 1987 ביצעה איילון הנפקה של מניות החברה וכך הפכה לחברה ציבורית בשנת 95'. כיום חברת האם – איילון אחזקות, בבעלות מר לוי יצחק רחמני בעליהן של כ– 80% מהחברה, מחזיקה בכל מניותיה של חברת הבת – איילון חברה לביטוח עם חברות הבת שלה.

כיום נמצאת איילון ביטוח בבעלות החברה הציבורית איילון אחזקות. החברה נהנית מגיבוי איתן של מבטחי המשנה הגדולים בעולם, ביניהם "סוויס רי", "אברסט רי", "סקור" ועוד.

משרדי החברה והצוות

ב- 2005 עברו משרדי חברת איילון מתל אביב לרמת גן שם נבנה "בית איילון ביטוח", זהו בניין מודרני עם 20 קומות של משרדים בדרך אבא הלל סילבר 12. לחברת איילון חמשה משרדים המחולקים לפי אזורים: מרכז, דן, חיפה, ירושלים ונתניה.

יחד מפעילה החברה במשרדים אלו 1200 סוכנים בכל הארץ. בחברת הביטוח לבד ישנו צוות של 550 איש ובכל קבוצת איילון עוד כ – 170 עובדים.

כח האדם של החברה עומד ברף גבוה מהמצוי, באיילון רואים בכך יתרון חשוב דואגים לטפח אותו בהתמדה. לכן עובדי החברה מקבלים חוזה אישי המתגמל אותם לאור ההתקדמות בחברה ותרומתם אליה.

אופי החברה מורגש כמשפחתי וחם, וכך מטופח הקשר עם סוכני הביטוח השומרים על נאמנות במשך שנים רבות.

לקוחות מרכזיים

כחברה הבולטת בתחום המקצועי נמנים על לקוחות איילון חברות רבות:

במגזר הציבורי: התעשייה האווירית, חברת מקורות, הקואופרטיבים לתחבורה ציבורית אגד ודן.
חברות קבלניות: א.דורי, רמט ומנרב ועוד.
"חבר": משרתי הקבע והגמלאים.
עיריות: תל אביב, באר שבע, רמת גן, חיפה.
משרדים מהגדולים בארץ: לשכת סוכני הביטוח, משרדי עו"ד, רואי חשבון, מהנדסים ואדריכלים.
במגזר החרדי: מוסדות ת"ת, גני ילדים ועוד.

חברות בת

לחברת איילון ביטוח יש כמה חברות בת:

איילון קנדה (נדל"ן).
איילון ח.ל.ב נכסים והשקעות (נדל"ן).
איילון חברה לניהול קופות גמל עם היקף ניהול נכסים ב– 3.6 מיליארד ₪.
איילון פנסיה עם ניהול קרנות בכ – 700 מליון ₪.
מגן חברה לניהול קרנות פנסיה, בהיקף של כ – 700 מליון ₪.
איילון נאמנים סוכנויות לביטוח – הסדרים פנסיונים עבור כ1000 מעסיקים.
מ. עירן בניה ואחזקות 2001 –  אחזקות נדל"ן בקרית מוצקין.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915