אלבר ליסינג

אלבר ליסינגתחום הליסינג הפך בעשור האחרון לאחד התחומים הפופולאריים ביותר לרכישת רכבים ועקב הביקוש הרב בשוק קמו להן חברות רבות שמציעות את השירות, אחת מהחברות המובילות בתחום היא חברת אלבר שהחשבת מובילה בשוק הליסינג התפעולי, השכרות רכבים, מימון לרכב, ניהול ציי רכב, מכירת רכבים מצי רכבי הליסינג להשכרה ובתחום הטרייד אין.

אלבר היא חברת ליסינג עם גב פיננסי איתן במיוחד וניסיון במתן שירות לארגונים גדולים, כמו כן היא משתפת פעולה עם יבואנים מובילים בתחום הרכב.

השירותים של אלבר

ניהול ציי רכב ליסינג תפעולי

אלבר מספקת כבר שנים רבות את שירותי הליסינג התפעולי וניהול ציי רכב לכמה מהחברות הגדולות במשק הישראלי. במסגרת השירות אלבר דואגת לכלל ההיבטים של ניהול ציי הרכב של לקוחותיה.

השכרת רכב DollarThrifty

אלבר מציעה כיום שירותי השכרת רכב ומייצגת בארץ מספר חברות השכרת רכב בינלאומיות כגון Dollar ו-Thrifty. שירותי השכרת רכב ניתנים ללקוחות פרטיים, למגזר העסקי ולתיירים מחו"ל. ניתן להשכיר רכב לתקופה קצרה או ארוכה, במגוון דגמים חדשים.

מכירת כלי רכב

ניתן לקנות מכונית באחד ממרכזי החברה. הרכבים המוצעים הם כלי רכב יד ראשונה אשר שימשו בעבר לליסינג או כרכבי השכרה. החברה שומרת על תיעוד קפדני של היסטוריית הרכב, והרכבים עוברים בדיקה דקדקנית ותהליך השבחה לפני מכירתם. קונים יהנו גם מאחריות של שנה, עסקאות טרייד אין משתלמות ותנאי מימון שונים.

ליסינג פרטי

אלבר מציעה שירותי ליסינג ללקוחות פרטיים מזה שנים רבות. לאלבר שיטת ליסינג פרטי ייחודית המאפשרת ללקוח לנהוג על מכונית חדשה בתמורה לתשלום חודשי נוח, ולהחליף דגם בכל כמה שנים.

ליסינג תפעולי של אלבר

ליסינג תפעולי היא הדרך המועדפת כיום על ארגונים וחברות לאחזקת רכבים, מדובר בקניית שירות שכולל שימוש ושירות חודשי קבוע בצי של רכבים לשימוש עובדי החברה או הארגון.

שירות הליסינג התפעולי שמציעה חברת אלבר מציעה שירותים ממקורות חיצוניים לניהול צי הרכב, בחירה בשירות זה מעניקה לחברות ולארגונים יתרון כלכלי ויעילות גבוהה בניהול כלי הרכב של החברה.

שירות הליסינג התפעולי של חברת אלבר כולל אבזור מתקדם, שירותי גרירה, ביטוח חובה ומקיף, מוקד טלפוני שפועל בכל שעות היממה, שירות נהגים, כיסוי ביטוחי ותחזוקה שוטפת בפריסה ארצית.

קניית רכב יד ראשונה באלבר

בתחום מכירת הרכב חברת אלבר מציעה מבחר גדול במיוחד של רכבים, בצי המכוניות של החברה תוכלו למצוא כלי רכב מהבטיחותיים והמבוקשים ביותר במשק.

חברת אלבר מציעה ללקוחותיה אפשרויות מימון משתלמות והצעות ביטוח בתנאים ייחודיים, כלי הרכב מקבלים תחזוקה שוטפת במוסכים המורשים תוך הקפדה על בקרת איכות גבוהה במיוחד ותיקונים מהירים.

הסניפים הרבים בארץ מאפשרים ללקוחות זמינות ואפשרות לבצע כל עסקה וכל תיקון בכל מקום, החברה מעניקה גם אחריות לשנה שמן הסתם מגבירה את תחושת הביטחון והשקיפות של החברה מול לקוחותיה.

לחץ כאן לצפייה באתר חברת אלבר

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.