קבוצת אלדן ליסינג


קבוצת אלדן ליסינגבסוף שנות השישים חברת אלדן הייתה עסק בו ארבע מכוניות, במהלך השנים החברה שגשגה והפכה להיות אחת מן החברות המובילות בארץ בתחומים ליסינג והשכרת הרכבים. קבוצת אלדן כיום מחזיקה בצי רכב ענקי שמונה 30,000 כלי רכב, החברה מפעילה עשרים וארבעה סניפים בכל הארץ.

חברת אלדן מציעה שירותים רבים ובניהם ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני, מכירת רכבים, השכרות רכב בחו"ל, שינוע כלי רכב ואחזקות, ביטוח והשכרות רכב בארץ, ביטוח דירה וביטוח תכולה, שירותי דרך ועוד.

 

קצת על שירותי קבוצת אלדן :

קבוצת אלדן מספקת כאמור שירותים רבית בתחום הרכב, שירותי הליסינג התפעולי שלה זינקו בשנים האחרונות יחד עם צמחית ענף ההיי טק, בתחום זה מחזיקה קבוצת אלדן כ – 20,000 מכוניות תוך קביעת סטנדרט איכות גבוה במיוחד. הליסינג התפעולי של חברת אלדן מספק את השקט והביטחון לחברות וארגונים בניהול צי הרכבים שלהם.

שירות הליסינג המימוני של קבוצת אלדן מספק ללקוחות את האפשרות ליהנות מתנאי מימון נוחים במיוחד, ליסינג מימוני הוא למעשה שיטת מימון בה נחתם חוזה חכירה (השכרה) בין הלקוח לחברת הליסינג בו מקבל הלקוח אפשרות לקנות את הרכב בסיום תקופת החכירה או להחליף את הרכב ברכב חדש אחר תוך הארכת חוזה החכירה.

בשנת 2004 קבוצת אלדן הרחיבה את פעילותה והיא מספקת מענה של השכרת כלי רכב בחו"ל בעשרות מדינות, כמו כן היא מספקת שירותי מכירת רכבים מיד ראשונה מתוך מאגר כלי הרכב שמשמשים להשכרה ולליסינג.

פעילויות נוספות של קבוצת אלדן :

אין ספק כי אחת החברות בתחום הרכב שנמצאת תמיד בנסיקה היא קבוצת אלדן, יש לחברה כיום שירותי דרך שמספקים ללקוחות שירותי גרירה והובלה, כמו כן החברה מחזיקה בבתי מלון בארץ ובישראל.

תחום נוסף בו פועלת קבוצת אלדן הוא תחום הביטוח, החברה מספקת ביטוח חובה לרכב על פי חוק, ביטוח סיכונים צד שלישי שמכסה על נזק שנגרם לרכב המבוטח על ידי צד שלישי, ביטוח מקיף לרכב שמכסה על נזקים שנגרמו לרכב המבוטח או לרכב או רכוש ששייך לצד שלישי, הביטוח יכול לכלול (בתמורה לתוספת תשלום) שירותי גרירה ושירותי דרך, אביזרים נוספים כגון גג נפתח, וו גרירה וכדומה, רדיו טייפ לרכב, רכב חליפי ועוד.

כמו כן קבוצת אלדן מציעה ללקוחותיה ביטוח מבנה, ביטוח דירה וביטוח תכולה שמכסים כמו כל פוליסת ביטוח אחרת על כל הנזקים האפשריים בתחום זה.

לחץ כאן לצפייה באתר הבית של קבוצת אלדן

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.