אפגרייד 10000 של הראל

אפגרייד 10000 של הראלביטוחי הרכב בשנים האחרונות עברו שדרוגים רבים, אחד מהם הוא ביטוח אפגרייד 10000 של הראל, מדובר על פוליסת ביטוח רכב חדשנית במיוחד שמציעה למבוטחים הנחה של עשרים אחוזים בביטוח הרכב במידה והם לא עברו את 10000 הקילומטרים. מדובר על מהפכה של ממש משום ההנחה הגדולה כל כך.

מי מתאים לביטוח אפגרייד 10000 של הראל ? בדרך כלל מדובר בקהל יעד מבוגר יחסית שכן הם לא מרבים לבצע נסיעות ארוכות מידי או יום יומיות, כמו כן ישנן משפחות שמחזיקות בשני רכבים והם גם כן לא עוברים את ה –  10000 קילומטרים לשנה ולהם ביטוח זה גם כן מתאים. ביטוח זה טומן בחובו הרבה מאוד הנחות ייחודיות, הטבות שאין בשום פוליסה אחרת וכל אלו כדי לתת לאותו הנהג שנוהג פחות מ- 10000 קילומטרים בחודש את האפשרות ליהנות מכיסוי נרחב במיוחד על רכבו.

מה האינטרס מאחורי אפגרייד 10000 של הראל ?

קל מאוד להצטרף לפוליסת הביטוח אפגרייד 10000 של הראל וזאת משום שהצטרפות למסגרת הביטוחית הזו אינה דורשת שום שימוש בטכנולוגיות מיוחדות כגון טכנולוגיית רישום של קילומטרים וכדומה, מדובר אסטרטגיה שבנויה על הרצון לפנות לקהל יעד ספציפי תוך הבנת צרכי אותו קהל יעד ומתן סל שירותים נרחב במיוחד.

מדובר על פתרונות ייחודיים לקהל יעד מסוים מאוד תוך הבנת צרכיהם ומענה על דרישות תוך חתירה למתן שירותים חדשניים בתחום הביטוח.

על מה מכסה ביטוח אפגרייד 10000 של הראל ?

ביטוח אפגרייד של הראל מספק כיסוי ביטוחי נרחב במיוחד וכל מטרתו היא להעניק לקהל היעד שלו את האפשרות ליהנות מביטוח מורחב במיוחד שעונה על צרכיהם הבסיסיים. תוכנית זו מעניקה לכם יותר כיסוי בפחות תשלום, מדובר על אחת התוכניות היחידות בה אתם מקבלים יותר כיסוי אך לא משלמים תוספת של פרמיה, בנוסף אתם מקבלים שירות אישי של סוכן ביטוח לכל אורח תקופת הביטוח.

ביטוח אפגרייד של הראל ביטוח ופיננסים מספק לכם את הכיסויים הבאים : תשלום על גניבה בתוך 21 ימים מהגניבה, ביטוח גרירה ורכב חלופי, מערכת קול חליפית בשווי של עד 1000 שקלים, ביטוח על הוצאות משפטיות, ביטוח מפני פרעות ושביתיות, כיסוי על פגעי רעידות אדמה, ביטוח שמשות ללא השתתפות עצמית, ביטוח לתופסות מקובעות ברכב עד לשווי של 2500 שקלים.

מדוע ביטוח אפגרייד 10000 של הראל מומלץ כל כך ?

ביטוח אפגרייד 10000 של הראל הוא ביטוח מומלץ במיוחד לאנשים שאינם עוברים את 10000 הקילומטרים, מדובר על הטבות אותן לא ניתן לקבל בשום מקום אחר. הכיסוי שניתן במסגרת ביטוח זה מספק למבוטחים את הביטחון הכלכלי המקיף ביותר בתחום הביטוח במכוניות שאינן עוברות את עשרת אלפים הקילומטרים.

התוספות המיוחדות הניתנות במסגרת ביטוח זה הן למשל כיסוי על חישוקים מיוחדים, על חלונות חשמל, על מנגנוני האזעקה וההגנה של הרכב, על ריפוד מיוחד וכדומה. מדובר על כיסויים שבדרך כלל לא ניתנים במסגרת ביטוח רכב רגילה.פנסיה

כמו כן לבעלי ביטוח זה הנחות מיוחדות בכל סוגי הביטוח כגון ביטוח החובה והביטוח המקיף, בנוסף ניתן ליהנות מפטורים מיוחדים כמו פטור בעבור נזקים שנגרמו במקרה בו היה ניסיון גניבה שלא צלח אך נעשה נזק לרכב וכדומה.

דבר חשוב אחד שיש לומר על ביטוח זה הוא שלמרות שהוא ייחודי באמת הוא עדיין דומה בכמה מובנים לביטוחים אחרים ובצדק, למשל : אחת הדרישות היא למלא אחר הוראות חברת הביטוח לגבי מיגון הרכב, זאת אומרת שאם דרשו מכם לשים מערכת אזעקה ולא שמתם אותה ורכבכם נגנב לא תהיו זכאים לכיסוי.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.