אשמורת בתנופה


אשמורת בתנופהכרטיס האשראי "אשמורת בתנופה" מונפק ע"י חברת ישראכרט ומיועד לציבור המורים חברי הסתדרות המורים ולסטודנטים להוראה.

הכרטיס נועד לסייע לציבור המורים והוא מקנה הנחות בכ-7,500 בתי עסק בישראל ומספר הטבות נוספות.

כרטיס אשראי למורים

בישראל ישנם מעל 120,000 מורים וגננות, ועוד כמה מאות סטודנטים להוראה. המורים מאוגדים בשני ארגונים – הסתדרות המורים וארגון המורים. בהסתדרות המורים חברים כ-90,000 מורים וגמלאים רבים של מערכת החינוך, וישנה תחרות בין שני הארגונים כאשר כל ארגון מנסה לצרף לשורותיו מורים וסטודנטים להוראה על מנת לחזק את כוחו.

הסתדרות המורים בישראל הנפיקה בשיתוף חברת ישראכרט את כרטיס "אשמורת" על מנת להעניק הטבות נרחבות לחברי הארגון ובניבנות זוגם.

הטבות רבות לציבור המורים בישראל

כרטיס "אשמורת" מגיע בגרסה מקומית של חברת ישראכרט ובגרסה בין-לאומית ככרטיס ויזה או מאסטרקארד. חברת ישראכרט מאפשרת חיוב חודשי יחיד על עסקאות שבוצעו עם הכרטיס בחו"ל.

בראש ובראשונה, הכרטיס פטור מדמי שימוש חודשיים, הנחה של 7-10 ש"ח בחודש ו-70-100 ש"ח בשנה. הכרטיס גם מעניק הנחה בכ-7,500 בתי עסק בישראל: בתי מלון, קופות חולים, אטרקציות לשעות הפנאי, תחנות דלק ורשתות הקניות הגדולות.

כמו כן, קניות עם הכרטיס מעניקות כוכבי ישראכרט למחזיקים בו, וחברי הסתדרות המורים יכולים לממש את הכוכבים שצברו במוקד טלפוני מיוחד למורים מטעם ההסתדרות ולקנות דרכו מוצרים ושירותים שונים.

כרטיס "אשמורת" מעניק למורים הטבות נוספות כגון הנחות בקניית רכב ובעת קניית דירה. הכרטיס מעניק גם 5% הנחה ברכישת כרטיסים לפעילויות תרבות ורווחה שמארגנת הסתדרות המורים.

פוליסת ביטוח צרידותאשראי

אחד הסיכונים המקצועיים של מורים הוא אובדן הקול ונזק למיתרי הקול כתוצאה מעבודת ההוראה הפרונטלית. כרטיס אשראי "אשמורת" כולל פוליסת ביטוח צרידות המגינה על המורים במקרים של היעדרות מהעבודה כתוצאה מצרידות. הפוליסה ניתנת ע"י חברת הביטוח שילוח וישראכרט.

לאחר היעדרות של 3 ימים מבית הספר כתוצאה מצרידות, הפוליסה נכנסת לתוקף והמורה מקבל פיצוי על אובדן ימי העבודה בגובה של 43$ ליום למשך 14 ימים, וסה"כ פיצוי מצטבר של עד 600$, כל זאת בתנאי שנעשה שימוש בכרטיס בחודשיים שקדמו למימוש הפוליסה (6 עסקאות או קניות בסך 1000 ש"ח בכל חודש).

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915