ביטוח אופניים

ביטוח אופנייםקהל רוכבי האופניים בישראל רק הולך וגדל מידי שנה, בכל רחבי הארץ ניתן לראות אותם בימי חול ובשבתות וחגים מדוושים להם להנאתם לצידי הכביש, בעיר, בטיילות שמיועדות לכך ובמסלולי הטיולים. לצערנו אנו גם שומעים יותר ויותר על רוכבי אופניים שנפגעו כתוצאה מתאונה או דריסה ונדמה שהעניין רק הולך ומחריף.

רוכבי אופניים הם לא בלתי נראים אך באותה מידה יש להבין שהם נראים פחות ממכוניות ואף פחות מאופנועים ולכן הם מעורבים בתאונות דרכים רבות כל כך.

חברת הביטוח הראל זיהתה את הצורך של רוכבי האופניים בהגנה כלכלית במקרים אלו של תאונות בהם הם מעורבים ולכן היא השיקה את "למדווש" –  ביטוח אופניים של הראל.

פוליסת ביטוח אופניים של הראל –  מה היא כוללת?

פוליסת ביטוח אופניים של הראל "למדווש" היא פוליסה ייחודית במינה שפונה לקהל רוכבי האופניים, זוהי פוליסה ייחודית משום שהיא יחידה בעולם והיא נועדה לתת מענה הולם לרוכבי אופניים מול כל הסכנות שעומדות מולם בכל יום.

פוליסת ביטוח אופניים הראל מספקת כיסוי כולל ומקיף מול כל אותם סיכונים, כיסוי זה כולל החזר על הוצאות רפואיות, אחריות כלפי צד שלישי, פיצוי במקרים בהם רוכב האופניים הפך לסיעודי בעקבות פציעת אופניים, כיסוי על שברים וכוויות, כיסוי על הוצאות אשפוז, פיצוי במקרים של מוות מתאונה, פיצוי במקרים בהם רוכב האופניים נעשה נכה כתוצאה מתאונה ועוד.

כמו כן ביטוח אופניים של הראל מספק כיסוי ביטוחי על האופניים עצמן, כיסוי זה כולל אחריות לנזקים שנגרמו לצד שלישי, ביטוח למקרים של גניבה של כל האופנוע או חלקים ממנו. אם המבוטח חפץ בכך הוא יכול גם להרחיב את הביטוח שייתן כיסוי גם לרכיבה בחוץ לארץ.

מדוע מומלץ לעשות ביטוח אופניים של הראל?

ביטוח אופניים של הראל מספק לכם כיסוי כספי למגוון רחב במיוחד של סיטואציות שעלולות בכל רגע להפוך למציאות שלכם, אין לזלזל בחשיבות ביטוח זה משום שפציעות מסוימות עלולות לעלות לכם עשרות אלפי שקלים ותוכלו להימנע ממצב כזה בתמורה לסכום כספי נמוך למדי.

רוכבי אופניים פגיעים גם בעיר וגם מחוצה לו, בעיר לנהגים יש נטייה להתעלם מהם לחלוטין, ניתן לראות זאת על פי הסטטיסטיקה בה רוכבי האופניים מככבים בשנים האחרונות. מחוץ לעיר על רוכבי האופניים לעבור בסמוך לכבישים, פעמים רבות לנסוע זמן רב בשולי הדרך כשהם חשופים לחלוטין לפגיעת מכוניות וכדומה.

כיצד מתבטא הכיסוי הפיננסי במסגרת ביטוח אופניים של הראל?

מדובר על פרמיית ביטוח חדשה והיא נחשבת לאטרקטיבית במיוחד וזאת משום שהיא מספקת מענה מיידי לנזקים שעלולים להיגרם מפציעות אופניים, קחו לדוגמא את הפרמיה בה משלמים 43 שקלים לחודש : תמורה למחיר זה תקבלו על האופניים כיסוי של 5,000 שקלים, במקרה של מוות או נכות מתאונת אופניים תקבלו 50,000 שקלים ועל כיסוי נזקים לצד שלישי תקבלו 50,000 שקלים גם כן.

סכומים אלו מכסים בדרך כלל על כל ההוצאות הרפואיות והביטוחיות האפשריות שקיימות בתחום האופניים ולכן ביטוח אופניים של הראל נחשב לביטוח משתלם כל כך. חשוב להבין שעד שפוליסה זו יצאה לרוכבי האופניים לא ממש היה גב פיננסי יציב שיבטח אותם במקרה הצורך ומצב זה היה בעייתי משום שדווקא הם נפגעים הרבה על הכבישים ואופניים הם כבר לא עסק זול, רוכבי אופניים מקצועיים לפעמים משקיעים אלפי שקלים בזוג אופניים ואף יותר והצורך להגן על השקעה זו הוא גדול.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915