ביטוח ישיר

ביטוח ישירחברת ביטוח ישיר (איי.די.איי. חברה לביטוח בע"מ) הוקמה בנובמבר 1994 והייתה לחברת הביטוח הישיר הראשונה בישראל, בה ניתן לרכוש ביטוחים דרך הטלפון. בשנת 2007 בנתה החברה את אתר האינטרנט שלה אשר דרכו ניתן לרכוש באופן ישיר ביטוח רכב וכן ביטוח לדירה ונסיעות לחו"ל.

מצוינות והצלחה

החברה יצרה מבחר מגוון ונרחב של מוצרי ופתרונות ביטוח מכל הסוגים, הניתנים לרכישה באופן ישיר – דרך הטלפון והאינטרנט, שיטה זו של שיווק מוצרי הביטוח חוסכת עלויות רבות של החזקת סניפים, חיסכון אשר מאפשר להוזיל את מחירם של מוצרי הביטוח המוצעים לצרכן. ב-2009 קיבלה החברה את המקום הראשון בתחרות המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) בתחום "שירות לקוחות כשותף עסקי אסטרטגי ומוביל שינויים" וכן את המקום הראשון בתחום "מקצוענות וחדשנות בשירות לקוחות".

חברה מובילה בענף הביטוח

המטרה העיקרית של ביטוח ישיר הינה הענקת שירות ומוצרי ביטוח ללקוחות באיכות מקסימאלית ובמחירים אטרקטיביים ועל ידי כך להוביל בתחום הביטוח הפרטי והמשפחתי בישראל. ואכן ביטוח ישיר מובילה את הענף במשך שנים בהצלחה, מתוך התנהלות ערכית, יציבות יוזמה וצמיחה עקבית. המחזור השנתי של ביטוח ישיר נאמד בכמיליארד ש"ח, כאשר נתח השוק של החברה בתחום הרכב בלבד עומד כיום על כ-13% מכלל המבוטחים בישראל. נתונים אלו התגשמו באמצעות הקפדה על עקרונות החברה אשר הביאה לקוחות רבים ואף יצרה אחוז גבוה במיוחד של שימור לקוחות.

תחומי פעילות

את תחילת דרכה בעולם הביטוח פתחה החברה בענף הרכב עם הביטוחים – מקיף, צד ג וחובה, בשיטת ביטוח חדשנית לפיה הפוליסה המוצעת ללקוח מבוססת על חישוב דיפרנציאלי של רמת הסיכונים שלו, כך נחסכים מהלקוח סכומים שמתאימים לנהגים גרועים ממנו.
במקביל נכנסה החברה גם לתחום של פוליסות ביטוח דירה וביטוח רכוש. לאחר מכן הוסיפה החברה תחומי ביטוח נוספים: ביטוחי חיים ומשכנתאות, ביטוחי בריאות מקיפים ותאונות, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ואף ביטוחים לעסקים. כיום היא מציעה מגוון גדול של מוצרים ופתרונות ביטוח לכל צורך, כולם ניתנים לרכישה באופן ישיר – בטלפון או באינטרנט.

כמו כן החברה פועלת בתחום הפיננסים בשם "ישיר השקעות" בכמה דרכים: חדרי מסחר, קרנות נאמנות, קרנות השתלמות, שירותי חיתום, ניהול תיקי השקעות וקופות גמל.

מימון ישיר – כך תרכוש רכב בקלות

התרחבותה המהירה של ביטוח ישיר הביאה אותה לפתוח את חברת הבת "מימון ישיר", זוהי חברת אשראי צרכני המציעה שירותי מימון חוץ בנקאיים למטרות רכישת רכב או טרייד אין וגם לעסקאות ליסינג, תוך שילוב ביטוח לרכב של ביטוח ישיר. באמצעות חברת האשראי יכולה ביטוח ישיר לתת הצעה משולבת, שבכוחה להעניק תשובה מלאה לעסקת רכב מושלמת.

החל מהלוואה כמקור מימון לרכב, דרך עזרה באיתור הרכב המתאים בהכוונה וייעוץ מקצועיים, רכישתו, ועד לבניית התמיכה על ידי ליווי חוץ בנקאי והתאמת מוצר הביטוח האופטימאלי לרכב הנרכש. כך נוצרת חבילה אטרקטיבית המשלבת מימון וביטוח לרכב ומאפשרת לכל אדם להגיע לרכישת רכב במימון נוח ביותר ובצורה המהירה ביותר.

בעלי מניות עיקריים ובעלי שליטה

מניות ביטוח ישיר נשלטות על ידי "צור שמיר אחזקות" המחזיקה באמצעות "ביטוח ישיר השקעות פיננסיות" בכ-85%  ממניות חברת האם.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.