דורנט ליסינג

דורנט ליסינגחברת דורנט שייכת לקבוצה סטומהמר אמסטרדם אן וי מהולנד, החברה פועלת בישראל כבר חמש עשרה שנים ולה מעל עשרת אלפים לקוחות מרוצים מרחבי המדינה.

אחד הגורמים החשובים אליהם יש לשים לב כאשר עושים ליסינג הוא הגב הכלכלי של החברה, חברת דורנט מחזיקה בגב כלכלי איתן שמאפשר לה להציע שירות מקצועי ואיכותי. חברת דורנט היא שותפה רשומה של חברת מיקרוסופט והיא מפתחת את התוכנות שלה בכלי הפיתוח של מיקרוסופט, כמו כן החברה מבוקרת באופן סדיר על ידי הטכניון והיא בעלת מערכת ניהול איכות מאושרת ISO 9001 – 2000.

איזה שירותים מציעה חברת דורנט?דורנט

חברת דורנט היא מחברות הליסינג החזקות במשק הישראלי, היא מציעה למגוון לקוחותיה שירותי ליסינג תפעולי ופרטי כשהיא משמרת כל הזמן את האפשרות לשדרג את העסקה הקיימת.

שירות הליסינג התפעולי של חברת דורנט הוא שירות שנועד לתת למנהלי חברות וארגונים את האפשרות לעסוק בנושאים חשובים ולא לבזבז זמן, אנרגיות ומשאבים על התעסקות בצי המכוניות של החברה. שירות ליסינג תפעולי הוא שירות בו מוענקות מכוניות לחברה תמורת תשלום חודשי קבוע, בתשלום זה כלולים הביטוח וכמובן כל הטיפולים הנלווים של המכוניות כולל הכול, כך למעשה נוצר מצב בו תמורת תשלום חודשי חברת הליסינג דואגת לצי המכוניות מאלף ועד תו.

שירות הליסינג הפרטי או המימוני אותו מציעה חברת דורנט הוא למעשה שיטת מימון לרכבים שמאפשרת ללקוח ליהנות מרכב חדש וזאת מבלי להוציא את סכום הקנייה המלא עליו, זאת אומרת שהוא ישלם דמי שכירות חודשיים עבור הרכב ותהיה לו האפשרות לקנות את הרכב בסיום העסקה בניכוי אותו סכום שכירות שכבר שולם.

ליסינג מימוני משתלם במיוחד משום שבסיום העסקה עומדת בפני הלקוח האפשרות להחליף את הרכב ברכב חדש אחר, כך למעשה הלקוח יכול ליהנות מרכב חדש כל שלוש שנים.

מה עוד חשוב לדעת על שירות הליסינג של חברת דורנט?

שירותי הליסינג של חברת דורנט נעשים תוך שקיפות מלאה מול הלקוח, מוקד השירות זמין בכל זמן ובכל שעה לעזור ללקוח בכל בעיה, כמו כן נעשה ניסיון להתאים לכל לקוח את העסקה המשתלמת לו ביותר בכל פעם תוך התחשבות בכל הפרמטרים.

חברת דורנט מציעה למגוון לקוחותיה סוגים רבים של רכבים חדשים מכל יבואני הרכב המובילים בעולם לעסקאות ליסינג : רכבי שטח, מיני, משפחתיות, מנהלים, מיני ואן, ספורט ומסחרי.

לחץ כאן לצפייה באתר חברת דורנט בישראל

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.