הדפסת שיקים

הדפסת שיקיםנהוג לחשוב שניתן להזמין ולהדפיס שיקים רק דרך הבנק אך למעשה יש מקומות נוספים שמדפיסים שיקים בצורה ביטחונית שמכובדת על ידי כל הבנקים בישראל, ללא הצורך לפנות לבנק אליו הלקוח שייך. לשימוש בהדפסת שיקים דרך חברות אחרות יתרונות רבים שיכולים להפוך את השימוש בשיק לנוח ומהיר במיוחד.

יתרונות הדפסת שיקים לא דרך הבנק

הדפסת שיקים עבור חברות ובתי עסקי שונים פעמים רבות מהווה יתרון משמעותי. בשל כמות השיקים שניתן להזמין והאפשרות להזמין שיקים כבדידים או בחבילות. השיקים מותאמים לכל תוכנות הנהלת החשבוניות ומקלים את השימוש בהם. בנוסף אלו שיקים בטוחים לחלוטין לשימוש מאחר והם כתובים על נייר בטיחותי המוכר על ידי הבנקים.

ניתן להזמין שיקים צבעוניים או שיקים הכתובים בשחור לבן כשיש אפשרות להדפיס את הלוגו של החברה על השיקים וכך לשווק את המותג של החברה. חשוב לשים לב שהחברה ממנה מזמינים את השיקים עובדת עם כל הבנקים בישראל והשיק יכובד ללא בעיה.

הזמנת שיקים עסקיים

יתרון משמעותי נוסף הינו היכולת להזמין שיקים עסקיים לתוכנות שונות כמו חשבשבת, פריוריטי, ריווחית, טופיק ושיקים ידניים. בנוסף יש חברות שניתן להזמין מהם דרך האינטרנט את השיקים העסקיים ולקבלם תוך יום עבודה אחד ישירות לעסק.

המהירות והיעילות מקלים על בתי עסקים קטנים וגדולים וגורמים להם פעמים רבות להעדיף להשתמש בהזמנת שיקים מודפסים לא דרך הבנק.

הליך הדפסת השיק  – לא דרך הבנק

לאחר שמתקבלת ההזמנה דרך האינטנרט או בטלפון שולחים את פרטי השיק להגהה ואישור בבנק על מנת לוודא שהשיק יכובד בכל הבנקים בישראל. לאחר מכן השיקים מודפסים במערכת טכנולגית משוכללת על גבי נייר בטחוני שנקרא שביט. לבסוף השיקים נשלחים לבית הלקוח. התהליך אינו אמור לקחת יותר מיום עבודה אחד.

השיקים מודפסים בצורה כזו שהם מוגנים מפני שימושים לא נכונים בשיק. יהיה כתוב על השיק את לוגו הבנק בעיצוב הרשמי שלו. בנוסף השיק יודפס רק במידות שהלקוח הזמין על גבי נייר בטיחוני במיוחד שעומד בדרישות הבנק וניתן לחתום עליו ללא חשש.

טיפים לפני הזמנת השיק דרך החברה

כאשר מזמינים דרך חברת אינטרנט יש לשים לב שזו חברה בעלת ניסיון שעומדת מאחורי ההבטחות שלה. חשוב להקפיד ולוודא שהשיקים יכובדו בכל הבנקים. מומלץ לבקש מראש שיהיה רשום על השיק 'למוטב בלבד' על מנת לזרז הליכים ולמנוע אפשרות של העברת השיק החתום לאדם שלישי.

לשים לב לפני ההזמנה שפרטי הבנק נכונים ומדוייקים, מומלץ לוודא ולבדוק שפרטי שם החברה ושם בעל העסק כתובים נכון, כולל הכתובת ומספר הטלפון. ניתן להתייחס לשיקים אלו כאמצעי שיווקי נוסף במידה והשיק מודפס עם כל הפרטים הנכונים. חשוב לשים לב שמשלוח השיקים הינו עד בית הלקוח.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915