הלוואה למימון טיול

הלוואה למימון טיולעבור ישראלים רבים כל כך, המסלול שאחרי סיום השירות הצבאי מאוד דומה: משתחררים, יוצאים לעבוד במשך תקופה, יוצאים לטיול הגדול של אחרי הצבא ואז חוזרים לארץ ללימודים, הקמת עסק או עבודה.

הטיול הגדול שאחרי הצבא הוא חלק מהותי וחשוב מאוד בתהליך ההתבגרות וה"התאזרחות" שלנו, לא סתם זוהי בחירה פופולארית בקרב מרבית צעירי ישראל.

הטיול משחרר, זו חוויה בקנה מידה אדיר, הפעם הראשונה בחיינו בה אנו באמת נטולי מסגרת, אחראים מלאים לעצמנו לבחירות שלנו. אך לא כולם רוצים לעבוד לפני הטיול אלא מעדיפים מיד עם השחרור לצאת לראות ולחוות את העולם.

כיום, אפשרות זו בהחלט זמינה ורלבנטית בעיקר הודות לתחום של הלוואה למימון טיול שניתן לקבל מבנקים וגורמים חוץ בנקאיים שונים.

כמובן שכאשר אנו מדברים על הלוואה למימון טיול אז מקור מימון זה רלבנטי לא רק לטיול הגדול של אחרי הצבא אלא גם לטיולים לפני צבא, לטיול זריז באירופה אחרי התואר או לטיול משפחתי בחו"ל אפילו.

כיום משפחות רבות בישראל מממנות את החופשה השנתית בחו"ל באמצעות הלוואות שונות. זהו חלק נוסף מהמגמה הכוללת בשוק הפיננסי הישראלי בשנים האחרונות, מגמה של הנגשת אשראי צרכני והגברה משמעותית של נטילת אשראי על ידי משקי הבית בישראל.

כמובן שכאשר הלוואה למימון טיול היא משהו שגורמי אשראי ומימון רבים מציעים, אז יש ללקוחות יותר אפשרויות בחירה והתאמה אישית, כך הטיול בחו"ל הופך זמין וקרוב יותר מאי פעם. אך כמו כן חשוב לזכור שמדובר על הלוואה וכי יש לבחון מראש את יכולות ההחזר ולא לצאת לטיול מהנה וחווייתי אשר בסופו של דבר יכניס אתכם למצב כלכלי לא פשוט.

אי אפשר למשכן את הטיול – מה הביטחונות?

בהלוואות רבות, הבנק או המלווה החוץ בנקאי דורשים ביטחונות / ערבויות לצורך מתן אשראי בדמות הלוואה ללקוח. אך בעוד שבמשכנתא אפשר לשעבד את הדירה ובהלוואה לרכישת רכב חדש אפשר לשעבד את הרכב עצמו, טיול לחו"ל אי אפשר לשעבד או לממש לאחר שבוצע.טיול

מבחינה זו, הלוואה למימון טיול מציעה מצב סבוך יותר הכולל כמה אפשרויות. כך ניתן לקבל הלוואות למימון חופשות וטיולים ללא ביטחונות מצד הלקוח – בעיקר מגופים פיננסיים המכירים את הלקוח או כאלו אשר יש ללקוח עיסוק שוטף מולו – למשל בנק או חברת כרטיסי אשראי.

בנוסף, יש אפשרויות של הלוואה למימון טיול שכן דורשות או מאפשרות שעבודים – כאשר בטוחה או שעבוד יכולים בהחלט להוזיל את עלויות ההלוואה מבחינת שיעורי הריבית.

זוגות מבוגרים שיש בבעלותם דירה ורוצים לצאת למשל לטיול מסביב לעולם או לטיול ארוך באוסטרליה וניו זילנד יכולים לקחת משכנתא לכל מטרה כאשר הדירה עצמה היא הבטוחה להחזר ההלוואה.

כך ניתן לעשות עם נכסים שונים בהתאם לגוף המלווה, לסכומים וכיוצא באלו.

הלוואות לטיולי צעירים

משוחרר טרי או צעיר לאחר סיום לימודים אקדמיים לרוב לא יהיה לקוח פיננסי בעל עבר עשיר מול הבנק או כל גורם פיננסי אחר. לכן התהליך של קבלת הלוואה למימון טיול צעירים עשוי להיות סבוך יותר כי המלווים לא מכירים את הלקוח היטב ואין להם היסטוריית אשראי.טיול לצעירים

אך בכל זאת יש גופים רבים המעניקים הלוואות למימון טיול גם לצעירים, הסכומים אולי אינם גבוהים אך המוצר קיים. הלוואות אלו יכולות להינתן על בסיס חשבון הבנק של ההורים ושנים של היכרות עם המשפחה, הלוואות לכל מטרה מגופים חוץ בנקאיים וכדומה – חשוב מאוד לבחון את תנאי הריבית על ההלוואה, לעשות סקר שוק ולקחת הלוואה רק אם יש לכם אפשרות ריאלית צפויה להחזיר את הסכום לאחר חזרתכם ארצה.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915