הלוואת אשראי ברגע

הלוואות אשאראי ברגעתחום ההלוואות התפתח מאוד בישראל בשנים האחרונות וכיום ניתן לקבל הלוואות ומימון ממגוון גופים פיננסיים וגם בשיטות מהירות ויעילות מאוד ללא בירוקרטיה מסובכת.

מעבר להלוואות הרגילות והמוכרות של משכנתאות, מימון רכב חדש וכדומה קיים תחום שנמצא בצמיחה מתמדת ושצובר אהדה בקרב כלל הציבור והלקוחות – הלוואות אשראי ברגע, אלו הלוואות שמאושרות במהירות גדולה מאוד, לעיתים בלי צורך להעמיד בטחונות וערבים ואף בלי צורך להגיע פיזית למשרד או בנק כלשהו.

בראשית הדרך, הלוואות אקספרס הוצעו רק על ידי גורמי מימון חוץ בנקאיים אך כיום התחום מפותח ונפוץ מאוד וגם הבנקים המסחריים מציעים מגוון מסלולי אשראי ברגע ללקוחותיהם – אף יותר אפשרויות ומסלולים מאשר הגופים החוץ בנקאיים.

הלוואות אשראי ברגע – לא עבור סכומים גדולים מאוד

בגלל הדרך שבה הלוואות אקספרס שכאלו מאושרות ומתקבלות לא מדובר על הלוואות עבור סכומים גבוהים מאוד, לא ניתן, למשל, לקבל הלוואת משכנתא בצורה של הלוואה מהירה או הלוואת אקספרס. סכום ההלוואה שניתן לקבל בהלוואת אקספרס הוא כ-180,000 ש"ח כאשר הגופים היחידים שמציעים הלוואות אשראי ברגע עבור סכומים אלו, שנחשבים גבוהים לסוג הלוואות זה, הם הבנקים הגדולים שיכולים לספוג את רמת הסיכון הגבוהה.

אשראי ברגע למימון כל מטרה

אחד היתרונות של הלוואות אשראי ברגע הם בכך שההלוואות מוענקות למעשה למימון כל מטרה של הלקוח. אין חובה לרכוש במימון נכס או רכב כמו בהלוואות אחרות. המימון יכול לשמש לתשלום על לימודים, שכר דירה, אירוע משפחתי, שיעורי נהיגה, חופשה וכל תחום או מטרה אחרים. הגוף המלווה מעביר את סכום ההלוואה אל הלקוח במהירות ובתשלום אחד כך שהלווה יכול להחליט כיצד הוא עושה שימוש בכסף וכמובן שהוא יכול לפצל את השימוש בו לכמה מטרות.

אשראי ברגע מחברות כרטיסי האשראי

חברות האשראי הן גורם משמעותי בתחום של הלוואות אקספרס. על פי תקנות ורגולציה ממשלתית סכום ההלוואה המקסימאלי שניתן לקבל ישירות מחברות האשראי הוא 30,000 ש"ח ותקופת ההחזר היא עד 36 חודשים.

סכום זה נועד להגן על הלקוחות מלקחת הלוואות מהירות בסכומים גדולים ובעיקר על חברות האשראי עצמן כי הן למעשה לא עורכות כמעט כל בדיקות של הלווים ומעניקים את ההלוואות לכל לקוח כמעט, כך שהלוואות עבור סכומים גדולים יהיו סיכון משמעותי עבורן שיכול לפגוע ביציבותן בסופו של עניין.

הלוואות אקספרס אלו מתקבלות ללא צורך להגיע למשרד חברת האשראי אלא רק על ידי שיחה עם מוקד השירות והמכירות של החברה, העברת הכסף לחשבון הלקוח מתבצעת לרוב באותו יום או ביום העסקים הבא. ריבית ההלוואה נקבעת על פי שיקול דעתה של חברת האשראי ועל פי פרופיל הלקוח מבחינתה.

הלוואות מהירות דרך הבנקים

כל הבנקים המסחריים מציעים הלוואות אשראי ברגע בכמה מסלולים אפשריים של תנאי החזר, סכומים, ריבית, הצמדה וכו'. באופן כללי הלוואות אקספרס בנקאיות הן אפשריות גם עבור סכומים גבוהים בהרבה מאלו שמעניקות חברות האשראי. תנאי ההלוואה, ובעיקר הריבית, נקבעים על פי פעילות העבר של הלקוח בחשבונו והחלטת הבנק על רמת הסיכון שכל הלוואה מהווה, רוב הפתרונות של אשראי ברגע דרך בנקים הם על בסיס ריבית פריים. גם בהלוואות אלו האישור יכול להינתן דרך הטלפון או אתר הבנק באינטרנט.

הלוואות מחברות פרטיות

ישנן חברות פרטיות שעוסקות באשראי ומימון פרטי, אלו חברות חוץ בנקאיות שמעניקות מגוון סוגי הלוואות והרבה מהן מסוג אשראי ברגע. חשוב לבדוק את טיב החברה ואת תנאי ההלוואה לפני קבלת הכסף.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.