הרץ ליסינג

הרץ ליסינגחברת הרץ היא תאגיד השכרות הרכבים הגדול ביותר בעולם, התאגיד פועל במאה ושבעים מדינות ברחבי העולם עם למעלה משבעת אלפים תחנות. היקף ההזמנות העולמי של חברת הרץ עומד כיום על שלושים מיליון לשנה ועובדה זו הופכת את החברה למובילה בתחומה.

הרץ ישראל הוקמה בשנת 1965 והיא נמצאת כיום בבעלות חברת מכוניות ומשאיות בשם מאיר, חברת מאיר היא יבואנית רכבי וולוו, הונדה ויגואר בישראל. חברת הרץ היא גם מפעילת "אוטו סנטר" שעיקר פעילותה הוא בתחום הטרייד אין ומכירת רכבים יד שנייה. יתרונות חברת הרץ באים לידי ביטוי בניסיון הרב של החברה, יש לחברה ניסיון של 90 שנה בתחום, פריסה עולמית וצי של שלוש מיליון רכבים.

הגב הכלכלי האיתן של חברת הרץ נותן ללקוח את האפשרות ליהנות ממבצעים רבים, משירות לקוחות איכותי ומביטחון בעת רכישה והשכרה של רכבים.

שירותי הליסינג הפרטי והליסינג התפעולי של חברת הרץ:

חברת הרץ מספקת ללקוחותיה שירותי ליסינג תפעולי וליסינג פרטי. שירותי הליסינג התפעולי הם שירותי ניהול צי רכבים תמורת דמי שירות חודשיים, כך יכולות חברות להיפטר מהצורך להפעיל משאבים מיותרים על ניהול צי הרכב של החברה.

שירותי הליסינג התפעולי מציעים ללקוח מסלולים רבים ובניהם מסלול מיני ליס לשנה, כמו כן יש אפשרות להשכרות מיוחדות לתקופות גישור ושירותי ייעוץ וליווי על ידי מנהל מכירות.

שירותי הליסינג המימוני של חברת הרץ מציעים לכם ליהנות מרכב חדש מהיבואן גם בתשלום מקדמה של חמש עשרה אחוז, התשלום החודשי הוא אטרקטיבי במיוחד ובסיום תקופת התקשרות ניתן לרכוש את הרכב או לשדרג אותו לרכב חדש.

איזה שירותים נוספים מפעילה חברת הרץ ?

חברת הרץ מפעילה מוקד שירות לקוחות שפועל בכל ימות השבוע ובכל שעות היממה, מועדון הלקוחות של החברה מקנה שדרוג חינם ושירותי וי איי פי בתחנות השירות. כמו כן כל רכבי חברת הרץ מאובזרים במערכת ג'י פי אס שכוללים מדריכי עסקים לכל מדינות העולם.
נושא חשוב אחד שיש לתת עליו את הדעת הוא תחום ההשכרות של חברת הרץ, החברה כאמור מפעילה בכל רחבי העולם מוקדי שירות ולכן שכירת רכבים בחו"ל מחברת הרץ נחשבת למשתלמת ולבטוחה ביותר.

שכירת מכוניות בחו"ל על ידי חברת הרץ מבטיחה לכם שירות מקצועי כמעט בכל מדינה אליה תגיעו, כמו כן מוקדי השירות הרבים מאפשרים שירות לקוחות מהיר ומקצועי במיוחד.

לחץ כאן לצפייה באתר חברת הרץ.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915