טרנזילה

טרנזילהטרנזילה היא חברת סליקת כרטיסי אשראי מקוונת – סליקת אשראי לעסקאות שנעשות ברשת האינטרנט. החברה היא חלק מקבוצת אינטרספייס שהחלה את דרכה כחברת אחסון אתרים וכיום מציעה שירותי רישום שמות אתר, אירוח אתרים, אחסון אתרים, קידום אתרים, פתרונות שרתים ועוד שירותי מסחר אלקטרוניים. טרנזילה הוקמה בשנת 2000 על מנת לתת מענה לצורך ההולך וגובר לשירותי סליקה אינטרנטיים ומאז החברה צמחה ופועלת בשיתוף עם האתרים המרכזיים בישראל.

רישיונות ושותפים אסטרטגיים של טרנזילה

חברת טרנזילה עומדת בכל הסטנדרטים המחמירים ביותר של תחום הסליקה המקוון וכמו כן החברה פועלת בשיתוף פעולה אסטרטגי עם הגופים והחברות המובילות והרלבנטיות לתחום בישראל ובעולם. אישורי האבטחה והפעילות של טרנזילה הם:

  • אישור לתקן אבטחת הסליקה הגבוה ביותר – PCI Level 1 – מחייב מקצועיות מהמעלה הראשונה.
  • אישורים ממותגי האשראי הגדולים בעולם, ויזה ומאסטרקארד, לשימוש בטכנולוגיות הסליקה הבטוחה המתקדמת 3DSecure, וכן סליקה על פי תקני האבטחה המחירים והספציפיים של שני המותגים.
  • רישיון ספק אינטרנט מטעם משרד התקשורת.
  • חברת שירות בעלת הרשאה לפעילות מול מס"ב – מרכז הסליקה הבנקאי.
  • פעילות מורשית מול מערכת שב"א – שירותי בנק אוטומטיים.
  • אישור מס הכנסה לשירות הפקת החשבוניות של טרנזילה.

השותפים איתם טרנזילה פועלת ומציעה את שירותי הם שב"א, מס"ב, הארנק האלקטרוני הגדול בעולם PayPal, ישראכארט, לאומי קארד, איגוד האינטרנט הישראלי, חברת האבטחה מק'אפי, חברת VeriSign ועוד.

פתרונות סליקה ומוצרים של טרנזילה

טרנזילה צמחה וכיום מציעה חבילת מוצרים ופתרונות ללקוחותיה שעונים כל מגוון צרכי המסחר האלקטרוני תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של תחום הסליקה והאבטחה.

סליקה לאתרים: טרנזילה מציעה פלטפורמת סליקה לשילוב באתרי אינטרנט על מנת לאפשר לאתר למכור ולבצע עסקאות ישירות דרך האתר. המערכת של טרנזילה מספקת מגוון עצום של נתונים על העסקאות והפעילות וסליקה של כרטיסי האשראי המובילים. טרנזילה מציעה ממשק נוח מאוד למפתחים (API) להטמעה באתרים שונים.

  • סליקה וחיוב של הוראות קבע בנקאיות: טרנזילה מאפשרת לבעלי אתרים ועסקים חיוב קבוע של הוראות קבע בבנק, באמצעות מס"ב.
  • שילוב תשלום עם שירות PayPal, טרנזילה היא מהחברות הראשונות שהציעה שיתוף פעולה עם שירות התשלומים הענק מארה"ב, בעלי אתרים יכולים לשלב תשלום עם PayPal באתר שלהם והסליקה נעשית דרך המערכת הרגילה של טרנזילה.
  • מערכת חשבוניות מס וקבלות מקוונת: טרנזילה מציעה שירות משלים לסליקה וחיוב כרטיסי האשראי, הפקת חשבוניות מס וקבלות ללקוחות ישירות באינטרנט – עם חתימה אלקטרונית. בצורה אוטומטית או ידנית וללא ניירת מיותרת.
  • מסוף אשראי וירטואלי: טרנזילה מאפשרת לייעל את להליך חיוב האשראי הפיזי, השירות מבטל למעשה את השימוש במסופי החיוב האלקטרוניים הישנים ולבצע סליקה מכל מקום ובכל זמן דרך מחשב ואפילו דרך טלפון חכם דוגמת האייפון – באמצעות סליקה באייפון.

בעזרת טרנזילה ניתן לפתוח בקלות, ביעילות ובזול חשבון ספק בחברות האשראי המקומיות. פתרונות האבטחה המתקדמים ביותר שמאפשרים סליקה בראש שקט של כרטיסי אשראי מקומיים וגם מעסקאות בינלאומיות.

השירות הרחב והמקיף של חברת טרנזילה מאפשר לבעלי אתרים למכור ולהגדיל את רווחיהם בצורה יעילה ובטוחה. חברת טרנזילה מציעה בנוסף לשירותי סליקה מקצועיים גם מגוון מוצרים משלימים לייעול תהליכי העבודה.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.