ילין לפידות בית השקעות

ילין לפידות בית השקעותבית ההשקעות ילין לפידות נחשב אחד מבתי ההשקעות האיכותיים בשוק בישראל.

בית ההשקעות עוסק בניהול תיקי השקעות פרטיים, ניהול קרנות נאמנות וניהול קופות גמל – ילין לפידות בית השקעות אינו עוסק בפעילויות אחרות שעלולות להציב אותו בניגוד עניינים מול לקוחותיו (ללא פעילות חיתום והנפקות למשל).

ילין לפידות בית השקעות הוקם ע"י שני רואי חשבון בעלי ניסיון רב בתחום הכלכלי ובניהול השקעות, מייסדי החברה הם דב ילין ויאיר לפידות, שניהם מציעים מעל 20 שנות ניסיון מקצועי. ילין לפידות בית השקעות הוא כיום חברה בת של לידר שוקי הון – חברה שפעילה במגוון תחומים בשוק הפיננסי הישראלי.

ילין לפידות בית השקעות הוקם בשנת 2004 לאחר שמקימיו צברו ניסיון עשיר בניהול השקעות בגופים מובילים בישראל. אחד היתרונות שמציע ילין לפידות בית השקעות ללקוחותיו הוא בכך שעל ניהול ההשקעות בפועל אחראים עד היום המייסדים והמנכ"לים, דב ילין ויאיר לפידות – בעזרת צוות רחב של מנהלי השקעות ומומחים בשוק ההון.

חשוב להבין כי ילין לפידות בית השקעות אינו חבר בורסה ואינו מוגדר כעושה שוק, לכן הוא יכול להציע בוודאות גבוהה שירות שאינו תלוי במרכיבים אחרים בשוק ההון אלא רואה רק את טובת הלקוח לנגד עיניו.

נכון לשנת 2010 היקף הנכסים שמנהל ילין לפידות בית השקעות הוא כ-10 מיליארד ש"ח.

ניהול תיקי השקעות בילין לפידות בית השקעות

בית ההשקעות מציע שירותי ניהול תיקים ללקוחות פרטיים וגם לחברות וגופים מוסדיים, בתור בית השקעות קטן יחסית ילין-לפידות יכול להציע שירות אישי וספציפי לכל לקוח. בית ההשקעות פועל עם כלל הצוות המקצועי שלו על מנת להשיג ללקוחותיו תשואות יפות בתיק ההשקעות בהתאם לרמת הסיכון שכל לקוח בוחר לקחת על עצמו.

כפי שנהוג בכל בית השקעות או מוסד פיננסי שפעיל בשוק הון, גם ילין לפידות בית השקעות מציע כמה מסלולים כללים של אפיקי השקעה לפי רמת סיכון, עיקר השינוי הו אחוז החשיפה למניות ושאר מכשירים בעלי סיכון גבוה יחסית.

לכל לקוח ממונה מנהל לקוח בעל רישיון ניהול תיקים שזמין עבורו בכל זמן ולכל שאלה ובקשה. בנוסף, ילין לפידות בית השקעות מספק שירותי ניהול תיקים ב"נאמנות עיוורת" על פי התאמה לכלל ההיבטים המשפטיים והקפדה על שירות דיסקרטי ביותר.

קרנות הנאמנות של ילין לפידות בית השקעות

בית ההשקעות מנהל עבור ציבור המשקיעים מעל 25 קרנות נאמנות במגוון אפיקי השקעה, מקרנות בסיכון נמוך בעיקר עם השקעה באג"ח ממשלתיות ועד קרנות מנייתיות בישראל ובחו"ל ברמת סיכון גבוהה יותר. ביצועי קרנות הנאמנות של ילין לפידות בית השקעות טובים לאורך השנים והן נמצאות בצמרת הדירוגים.

קופות גמל וקרנות השתלמות

ילין לפידות בית השקעות מנהל מספר מצומצם של קופות גמל, אך אלו מובילות את טבלאות התשואות במחצית 2010.  יש מסלולי השקעה שונים ברמת סיכון לקופות הגמל.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915