כלל פיננסים

כלל פיננסיםכלל פיננסים נחשבת לאחת מקבוצת כלל ביטוח פנסיה ופיננסים, בבעלות קבוצת  אי.די.בי. זוהי חברה ציבורית אשר הונפקה בבורסה לניירות ערך בתל אביב ב-2007, היא בגדר גוף פיננסי חוץ בנקאי מהמובילים והוותיקים בישראל.

החברה פועלת בתנאי שוק משתנים ודואגת כל הזמן לפתח מוצרים פיננסיים חדשים תוך התאמת המוצר ללקוח ולתנאי השוק. החברה מספקת שירותים אמינים ומקצועיים, תוך תשומת דגש על צרכיהם המשתנים של לקוחותיה.

כלל פיננסיים מציבה את שוק ההון הישראלי במקום ראשון, היא מובילה אותו ומבססת את מעמדו החזק בשוק הבינלאומי תוך דגש מיוחד על ערכי אמינות, חדשנות, יצירתיות, והתרכזות בצרכי הלקוח, בנוסף היא ממזגת משאבים טכנולוגיים מתקדמים, שפע פיננסי ואספקת שירותים ומוצרים באיכות מקסימלית לפרטיים, חברות ומוסדיים בארץ ובחו"ל.

ניהול החברה

כלל פיננסיים מעניקה לך כלקוח ניהול אישי וקפדני כחלק עיקרי מעבודתה השוטפת. ניהול ההשקעות מתבצע באיכות מקסימלית תוך כדי הצבת יועצי השקעות מקצועיים ביותר אשר עומדים לשירותך על מנת לספק לך את מירב המידע והמחקר למען תיק ההשקעות שלך.

החברה פועלת בתחומים רבים ומגוונים כגון: ניהול תיקי השקעות בארץ ובחו"ל, ניהול קרנות נאמנות, תעודות וקרנות סל, ניהול פיקדונות, שירותי מסחר עצמאי, מוצרי השקעה מותאמים אישית, מוצרי חיסכון לטווח ארוך, חיתום ובנקאות להשקעות, גיוסי הון, שירותי מחקר, שירותי מסחר במט"ח, טיפול בעסקאות מיזוגים ורכישות, עשיית שוק ושירותי נאמנות.

שירותי החברה

ביטוח כללי: חברת כלל הינה הגדולה ביותר בתחום זה בישראל, היא מציעה קשת רחבה של תוכניות לפרט ולעסקים בתחום ביטוח רכב, ביטוח רכוש, חבויות ומבחר רחב של שירותים חדשניים.

חיסכון ארוך טווח: לחברה היקף רחב של ביטוחים מותאמים לפרטיים, חברות או עסקים. המחלקה לביטוח חיים ולחיסכון לטווח ארוך מספקת פתרונות לכלל הלקוחות מכל מגזרי המשק.

ביטוחי בריאות: החברה מספקת שירותי ביטוח בריאות וביטוח סיעודי העונה לשם כלל בריאות,  עקב צמצום סל השירותים מעניקה החברה מענה רפואי ברמה גבוהה ביותר ומציעה ביטוחי פרט, ביטוחים קבוצתיים, ביטוחי חו"ל, ביטוחי שיניים, ביטוח לעובד זרים, ביטוח סיעודי ועוד.

שירותים פיננסים – אשראי ומימון: החברה נותת שירותי מימון חדשניים, בינהם: ביטוח אשראי, פקטורינג, אשראי צרכני ועסקי וליסינג מימוני.

איכות הסביבה

כלל פיננסיים מדגישה את עניין איכות הסביבה כחלק מהאידיאל שלה ומרכיב עיקרי בפעילות העסקית הקהילתית שלה.

בחברה ישנו נוהג קבוע לשליחת הדוח החודשי אל הדף האישי באתר החברה, השימוש בדבר מאפשר צמצום ניכר בצריכת הנייר, ושמירה על איכות הסביבה.

כמו כן החברה עושה שימוש חוזר במסמכים המיועדים לגריסה, הם מועברים ישירות למפעל המחזור אל חברת ק.מ.מ., החברה מבצעת איסוף, מיון, גריסה, עיבוד והפצה של פסולת נייר מסוגים רבים כמו- נייר לבן, נייר עיתון, קרטון ועוד ומקפידה על שינון עקרונות השמירה על איכות הסביבה לעובדים.

במגמה זהה מנהלת החברה באמצעות מבט מדדים את תעודת הסל מבט אנרגיה חלופית, תעודה המתחקה אחר מדד המורכב מ-52 מניות של חברות העוסקות בתחום האנרגיה החלופית.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.