כרטיסי אשראי ישראכרט

ישראכרט MasterCard

Platinum / Gold / Gold Business / Business

Corporate / Gold Corporate

לקוחות ישראכרט יכולים להנפיק את אחד ממגוון כרטיסי האשראי של חברת מאסטרקארד העולמית, ולהינות מהטבות רבות בארץ ובחו"ל. הכרטיסים מעניקים תנאים שונים בהתאם לסוג הכרטיס, והמשותף לכולם הוא מועד חיוב גמיש, ביטוח נסיעות לחו"ל, הטבות ברשתות שונות וכן הלאה.

ניתן גם להנפיק כרטיס מאסטרקארד לתקופה קצרה, למשל לרגל נסיעה, ובמקרה זה עלות הכרטיס תהיה נמוכה באופן משמעותי (5.78 ₪ לחודש יחיד, ו-9.29 ₪ לחודש עבור כרטיס שהונפק לארבעה חודשים).

תעריף דמי כרטיס חודשי:

מאסטרקארד: 17.08 ₪ בחודשאשראי

גולד מאסטרקארד: 19.08 ₪ בחודש

קורפורט וביזנס: 19.08 ₪ בחודש

גולד קורפורט גולד ביזנס: 22.10 ₪ בחודש

פלטינום: 24.10 ₪ בחודש

למרות התעריפים האמורים, קניות מעל תקרה מסויימת בחודש נתון מזכות את בעל הכרטיס בהנחה מסוימת או פטור מלא מתשלום דמי הכרטיס.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

ישראכרט More

מקומי בינלאומי (ויזה מאסטר כארד אמריקן אקספרס)

ישראכרט More הוא מוצר אשראי ייחודי של קבוצת ישראכרט, המציע מסגרת אשראי חוץ בנקאית למחזיקים בו בנוסף למספר יתרונות אחרים.

לכרטיס אשראי ישראכרט more ישנם שני מסלולים:

מסלול More מתגלגל

כרטיס אשראי מתגלגל הוא כרטיס אשראי המאפשר דחייה של התשלום החודשי למועד מאוחר יותר על מנת לאפשר לבעל הכרטיס לעמוד בהוצאות לא-צפויות. כרטיס More מתגלגל מעניק 20 ימי חסד כאלה ללא ריבית, שבמהלכם ניתן לקבוע את סכום הפירעון.

מסלול More קבוע

כרטיס אשראי זה מאפשר לבעל הכרטיס לקבוע סכום קבוע של החזר חודשי (מבין מספר מדרגות אפשריות).

בנוסף למסלולי הניכוי המפורטים, ישראכרט More מעניק מספר הטבות כגון הנחות בבתי עסק, צבירת כוכבי ישראכרט אותם ניתן לפדות תמורת מתנות והנחות שונות, וכן ביטוח נסיעות לחו"ל, הנחות בכניסה למוזיאונים וגנים לאומיים ועוד.

הכרטיס נהנה מיתרון מיוחד והוא פטור מעמלות מלבד עמלת דמי הכרטיס העומדת על סכום של 10.05 ₪ בחודש.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

אשמורת

אשמורת בתנופה הוא כרטיס אשראי ייחודי לחברי הסתדרות המורים, סטודנטים להוראה ובני משפחותיהם, המונפק לכל לקוחות הבנקים בישראל. הכרטיס מציע הטבות הייחודיות לציבור המורים.

בין היתרונות של כרטיס אשמורת לציבור המורים ניתן למנות את ביטוח הצרידות הייחודי, הנחות ברכישת רכב ודירה, וחיוב יחיד על רכישות בחו"ל במקום חיובים נפרדים על כל קנייה.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

קמפוסכרט

מקומי Mastercard Gold Mastercard

קמפוסכרט הינו כרטיס אשראי לסטודנטים במוסדות השונים. מועדי החיוב הם השני, העשירי, החמש עשרה או העשרים בכל חודש.

סטודנטים אשר יבחרו להנפיק כרטיס אשראי קמפוסכרט יהנו משובר מתנה ברשת קרביץ, וכן ערכת שוברי הנחה במבחר חנויות כגון קרוקר, מגנוליה, צומת ספרים, אופטיקנה, איסתא ועוד.

כמו כן, הכרטיס זמין בגירסאות הבינלאומיות מאסטרקארד וגולד מאסטרקארד בהן ניתן לרכוש קניות בחו"ל וליהנות מהטבות של חברת האשראי הבין לאומית.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

אפטרכרט יותר ישראכרט חייל יותראשראי

מקומי

כרטיס אפטרכארט או ישראכרט חייל מיועד לאוכלוסיית החיילים בסדיר והמשרתים בצבא קבע בישראל. הכרטיס, שאין לו עמלת דמי כרטיס חודשית, מעניק למצטרפים חדשים שוברי מתנה לאחר הנפקתו: הנחה בקניה בצומת ספרים, כרטיס שני בחצי מחיר בתיאטרון הקאמרי, הנחה של 10% בריקושט, הנחה ברשת בלוקבאסטר ועוד.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

ישראכרט צעיר

מקומי

כרטיס ישראכרט צעיר הינו כרטיס חיוב המיועד לבני נוער בגילאי 14-18 בכפוף לאישור ההורים. כרטיס חיוב אינו כרטיס אשראי אלא תחליף לנשיאת כסף: החיוב מתבצע בזמן הרכישה ולא במועד חיוב מסויים, וחריגה מהיתרה בבנק תגרום לו להיחסם ולא לאשר עסקאות.

היות והכרטיס מיועד לצעירים, הוא מוגבל למשיכה או קנייה של 400 ₪ ביממה (ההגבלה קלה יותר בגילאים 16-18).

חברת ישראכרט מעניקה מתנת הצטרפות והטבות במגוון בתי עסק למחזיקים בכרטיס, בצורת שוברים הנשלחים מדי חודש ללקוחות הצעירים.

דמי הכרטיס החודשיים הם 4.12 ₪.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

LifeStyle Plus

מקומי

כרטיס אשראי לייפסטייל פלוס הינו כרטיס מועדון של הרשתות סופר-פארם, מקדונלדס ורשת חנויות הצעצועים Toys R Us. הכרטיס מעניק הטבות רבות בקנייה ברשתות אלה, אך מלבד זאת אין לו שימוש מיוחד, והוא אינו כולל גירסה בן לאומית לקניות בחו"ל.

לקוחות ישראכרט המחזיקים בכרטיס מקבלים בכל חודש חוברת הטבות המכילה את המבצעים הרלוונטיים לאותו חודש, וכן קופונים ושוברי הנחה ברשתות האמורות.

דמי הכרטיס החודשיים הם 28.12 ₪.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

ישראכרט דיירקט

מקומי

כרטיס זה אינו כרטיס אשראי אלא כרטיס חיוב, המבצע חיוב מיידי של חשבון הבנק במעמד הרכישה. הכרטיס אינו מאפשר עסקאות קרדיט או תשלומים, ולכן הוא פיתרון נוח ויעיל עבור אנשים הזקוקים לשליטה קפדנית בהוצאותיהם.

הכרטיס מוגבל גם בתחנות דלק ומונע אובדן כספים במקרה של גניבה.

החסרונות של הכרטיס הם רבים, אך היות והוא כלל אינו כרטיס אשראי, יש לראות בו כתחליף לנשיאת כסף מזומן ולא כאמצעי לקבלת אשראי.

דמי הכרטיס החודשיים הם 4.77 ₪.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

כרטיס אשראי חבר של מועדון חבר צרכנות בע"מ

מקומי בינלאומי

מועדון חבר הוא מועדון החברים של אנשי צבע קבע, עובדי צה"ל, נכים וגמלאים של צה"ל וגופי הביטחון השונים. הכרטיס מקנה לחבריו מגוון הטבות והנחות בכל השנה, וכן הטבות ברכישת דירה, בחופשות בחו"ל וכדומה.

מועדון חבר מפעיל אתר קניות מיוחד לחבריו, ועורך בכל שנה יריד מיוחד עם הנחות משמעותיות על מגוון מוצרים.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

ישראכרט World Signia

בינלאומי

חברת ישראכרט מאפשרת ללקוחותיה לקחת חלק במועדון הלקוחות העולמי World Signia המעניק מגוון הטבות ייחודיות ויוקרתיות במיוחד ללקוחותיו. הכרטיס מוצע ללקוחות הרווחיים ביותר של החברה, וכולל שירות קונסיירג' המעניק עזרה כמעט בכל נושא 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בארץ ובחו"ל, באמצעות מוקד טלפוני מיוחד.

כרטיסי World Signia מעניקים פוליסת ביטוח דרך חברת Chartis Europe (לשעבר AIG Europe).

ההטבות של כרטיס זה תקפות במגוון מלונות בוטיק, מסעדות וחנויות יוקרה בארץ ובחו"ל.

התעריף של החזקת הכרטיס הינו 62.77$ בחודש.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

ישראכרט Visa

Visa / Visa Gold

כרטיס אשראי ויזה הוא מותג המכובד בכל בית עסק בארץ ובחו"ל. הכרטיס מעניק למחזיק בו את האפשרות לבצע חיוב חודשי אחד עבור רכישות בחו"ל והטבות נוספות.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

ישראכרט American Express

זהב פלטינה BUSINESS ירוק Credit Blue

כרטיס האשראי אמריקן אקספרס הוא אחד הכרטיסים הטובים בעולם, למרות שאינו נפוץ בשימוש כמו כרטיסי האשראי של מאסטרקארד ו-ויזה.

אמריקן אקספרס מציעה שישה מסלולים שונים, המעניקים שלל הטבות שונות ומיועדים לקהלים שונים.

כרטיס פלטינה מאפשר לך להיכנס בחינם לטרקליני אח"מים של חברת US Airways וכן לטרקלין דן בשדה התעופה בן גוריון, וכן כניסה לעוד 500 טרקלינים ברחבי העולם.

הכרטיס מעניק ביטוח נסיעות במחיר אטרקטיבי, מוקד לסיוע במהלך טיולים בחו"ל, הזמנת מקומות במסעדות יוקרתיות ברחבי העולם ועוד הטבות רבות ומופלגות, וכל זאת בתמורה ל-26.91$ בחודש.

כרטיס Business מעניק כמעט את אותן הטבות, אך מיועד בעיקר לעובדי חברות הנדרשים לטוס לחו"ל במסגרת העבודה.

כרטיס זהב מעניק מגוון הטבות לבעלי הכרטיס.

כרטיס ירוק הינו כרטיס האשראי הרגיל והמוכר של חברת American Express.

כרטיס אמריקן אקספרס Blue הינו כרטיס האשראי לצעירים מבית החברה. הכרטיס מקנה הטבה ייחודית של החזר שנתי בסך 0.2% מסך הרכישות שבוצעו בכרטיס, בתום שנה ממועד ההצטרפות.

חזור למעלה

חזור לתפריט ראשי

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915