כרטיס אשראי שופרסל

כרטיס אשראי של שופרסלכרטיס אשראי שופרסל הוא כרטיס האשראי של רשת שופרסל בשיתוף עם חברת פז וחברת לאומי קארד. הצורך עליו ענה הכרטיס הוא אי הנוחות שבהחזקת כרטיס מועדון שאינו מאפשר גם תשלום ברשת הסופרמרקט. הכרטיס הוא שילוב בין כרטיס מועדון של רשת קניות וכרטיס אשראי רגיל של חברת לאומי-קארד.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי מבית לאומי קארד

הכרטיס הוא כרטיס אשראי חוץ בנקאי המונפק ע"י חברת האשראי ורשת שופרסל. ככזה, מחזיקי הכרטיס נהנים משירות שאינו כרוך בהשתייכות לבנק מסויים כמו כרטיס אשראי רגיל. ניתן להשתמש בכרטיס שופרסל על מנת לקחת הלוואות בתנאים נוחים, וכן דחיית החיוב החודשי בחודש נוסף במקרה הצורך.

הכרטיס מגיע עם חבילת ההטבות של חברת לאומי קארד:
–    ביטוח נסיעות חינם לחו"ל מחברת AIG
–    צבירת נקודות במועדון הנוסע המתמיד של אל על עבור רכישות
–    שליטה על מועדי החיוב בעסקאות בחו"ל

כרטיס מועדון של רשת שופרסל

חברות במועדון הלקוחות של שופרסל מקנה מגוון הטבות בביצוע קניות ברשת. הכרטיס מקנה הנחה של 5% על 5 מוצרים לבחירת הלקוח, מימוש הטבות הזמינות רק לחברי המועדון בסניפים, וכן מתנת הצטרפות בשווי 100 ש"ח.

החברות במועדון שופרסל בשילוב כרטיס אשראי של לאומי קארד מקנה צבירה גדולה יותר של נקודות במועדון, פטור של שנה מתשלום דמי כרטיס של 8.88 ש"ח ללאומי קארד, וכן מבצעים בלעדיים לבעלי כרטיס אשראי שופרסל שאינם זמינים לשאר חברי מועדון הלקוחות.
חברת פז מעניקה ללקוחות המשלמים בכרטיס אשראי שופרסל הנחה של 35 אג' לליטר בנזין ו-5 ש"ח הנחה לליטר סולר.

כרטיס אשראי שופרסל זמין בגרסאות זהב, פלטינה ובין-לאומי. הכרטיס מגיע גם בגרסה בין-לאומית המאפשרת שימוש בו ככרטיס אשראי ויזה בין לאומי רגיל בביצוע רכישות בבתי עסק בחו"ל. למידע מלא מומלץ לבקר במדריך כרטיסי האשראי.

חסרונות ותעריפים

הנוחות של כרטיס מועדון שניתן לשלם באמצעותו אינה מצדיקה הוצאת כרטיס אשראי נוסף, הכרוך בתשלום עמלה חודשית נוספת של 8.80 ש"ח ובתשלום דמי חבר של 3 ש"ח בחודש. עם זאת ייתכן וההנחות המוקנות למחזיקי הכרטיס בסניפי רשת שופרסל ובתחנות הדלק שוות את העלות החודשית.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.