לאומי קארד Cash

לאומי קארד Cashלא כל אדם בישראל מחזיק בכרטיס אשראי. מבדיקה שנערכה ע"י חברת לאומי קארד נמצא כי רבע מאוכלוסיה היהודית, שליש מהאוכלוסיה הרוסית וכמעט מחצית מהחברה הערבית והחרדית אינם מחזיקים בכרטיס אשראי כלל. מלבדם, תיירים, עובדים זרים וצעירים נזקקים לעיתים לכרטיס אשראי על מנת לבצע רכישות ותשלומים.

בנוסף, ישנם כרטיסי אשראי שאינם מאפשרים סליקה באתרי אינטרנט מחו"ל, וישנם כרטיסים רבים כמו בנקט וישראכרט דיירקט שהשימוש בהם מוגבל מאוד יחסית לכרטיס אשראי בין לאומי רגיל מבחינת סכום התשלום המקסימלי בכל רכישה והיכולת לשלם בכל בית עסק.

כרטיס אשראי נטעןאשראי

כרטיסי אשראי נטענים הם פיתרון אשראי חכם ויעיל מסיבות רבות, ועבור קהלים רחבים הם צורך של ממש. כרטיס אשראי נטען הוא כרטיס אשראי אליו ניתן להעביר כספים במזומן, בהוראת קבע או באמצעות כרטיס אחר, והוא פועל ככרטיס אשראי בין לאומי לכל דבר.
חברת לאומי קארד פיתחה בשיתוף עם ויזה את כרטיס האשראי הנטען לאומי קארד Cash אשר מעניק ללקוחותיה את כל היתרונות של כרטיס אשראי, כולל צבירת נקודות והמרתן לנקודות טיסה, למעט קנייה בתשלומים וביצוע הוראות קבע. לצד השימושים הרגילים של הכרטיס שהם משיכה בכספומט ותשלום בבתי עסק, באינטרנט ובטלפון, הוא מציע למחזיק מספר יתרונות נוספים:

שליטה בהוצאות

Cash-Card הוא פיתרון מושלם עבור הורים המעוניינים לתת לילדיהם כרטיס אשראי אך להיות בשליטה מלאה על הרכישות של ילדיהם. ניתן לטעון את הכרטיס בהוראת קבע, וכך ההורים יכולים לתת לילדיהם את החופש לבצע קניות באינטרנט בצורה מוגבלת, ולעצמם את החופש מביצוע הקניות האלה עבורם או ממסירת פרטי כרטיס האשראי בעסקים בחו"ל כמו iTunes ואמאזון.

זהו גם פיתרון טוב לאנשים שזקוקים לשליטה גדולה יותר על ההוצאות שלהם בכרטיסי אשראי או לאנשים שבחרו לחיות ללא כרטיס אך זקוקים לו לביצוע עסקאות מפעם לפעם. היתרה המקסימלית בכרטיס היא 5000 ש"ח, וניתן להעביר אליו עד 7500 ש"ח בחודש.

תשלום בכל העולם

הכרטיס מאפשר לשלם בכל מקום בעולם, גם מהבית. זהו פיתרון נוח לאנשים שאינם מחזיקים בכרטיס אשראי בין לאומי מוכר וזקוקים לפיתרון נוסף לביצוע תשלומים ורכישות מבתי עסק המכבדים רק כרטיסים מסוג זה. כרטיס לאומי קארד Cash הוא כרטיס אשראי בין-לאומי של חברת ויזה וניתן להשתמש בו בכל מדינה.

טיולים לחו"ל

כרטיס אשראי נטען הממומן על ידי הוראת קבע חודשית הוא פיתרון נהדר עבור מטיילים בחו"ל. הזרמת כספים לכרטיס בעת טיול ארוך בחו"ל מבטיחה כי במקרה של אובדן או גניבה לא יאבדו סכומי כסף גדולים. בנוסף, הכרטיס כולל ביטוח נסיעות חינם מחברת AIG וצבירת מיילים לטיסות במועדון הנוסע המתמיד של חברת "אל-על".

חסרונות ותעריפיםתווי שי

הכרטיס אינו מציע את האנונימיות שמציע כרטיס ויזה נטען של כאל.

הכרטיס מוגבל לתקרה של 5000 ש"ח, ולכן אינו מתאים למי שרגיל לבצע קניות גדולות יותר. העדר התשלומים מקשה גם הוא בביצוע קניות יקרות. ההגבלה נעשתה על מנת למנוע שימוש בכרטיס למטרות לא חוקיות.

דמי השימוש בכרטיס הם 12.90 ש"ח בכל חודש, וכן חלות עליו כל העמלות הנהוגות בכרטיסי אשראי של לאומי קארד, כולל עמלות של עד 2% על ביצוע עסקאות מעבר לים. דמי טעינת הכרטיס הם 4 ש"ח וישנה הנחה של 50% לטעינת הכרטיס באמצעות העברת. כספים דרך הבנק.

לחץ כאן למידע נוסף על כרטיס האשראי הנטען לאומי קארד Cash

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.