לאומי קארד

לאומי קארדחברת לאומי קארד היא חברת האשראי מבית קבוצת בנק לאומי, החברה מציעה כרטיסי אשראי ללקוחות בנק לאומי וכן כרטיסים חוץ בנקאיים, הלוואות חוץ בנקאיות וכן שירותי סליקה לכרטיסי אשראי.

החברה היא כאמור חברה בת של בנק לאומי, אשר מחזיק בה 80% כאשר 20% הנותרים נמצאים בידי חברת "קנית בע"מ". החברה הוקמה בשנת 2000 ומאז מראה את אחוזי הגידול הגבוהים ביותר מבין שלוש חברות האשראי בישראל, הן מבחינת גידול בהנפקת כרטיסי אשראי והן מבחינת גידול בהענקת שירותי סליקה לבתי עסק. לאומי קארד מעסיקה כ-1600 עובדים והנהלת החברה נמצאת בבני ברק כאשר מנכ"ל חברת האשראי הוא דני כהן.

כרטיסי אשראי

לאומי קארד עובדת עם שני מותגי כרטיסי האשראי המובילים בעולם, ויזה ומאסטרקארד, בכרטיסי האשראי שהיא מנפיקה. לאומי קארד מציעה מגוון רחב מאוד של סוגי כרטיסים כאשר לקוחות בנק לאומי מקבלים כרטיסי אשראי של החברה אך חלק גדול מאוד מלקוחותיה הם לקוחות חוץ בנקאיים אשר מזמינים כרטיס אשראי ישירות מלאומי קארד ולא דרך בנק מסוים.

כרטיסי האשראי של החברה:

כרטיסי אשראי בינלאומיים רגילים מבית ויזה או מאסטרקארד. כולל הכרטיס היוקרתי וורלד סיגניה מבית מאסטרקארד.

כרטיסי מולטי – עם מותגי ויזה או מאסטרקארד, כרטיס אשראי שמאפשר לבחור כמה לשלם בכל חודש ולהעביר תשלומים מחודש אחד לחודש שאחריו וכן לקבוע את מועד החיוב בבנק.

 כרטיס FREE: לאומי קארד מציעה את כרטיס האשראי היחיד שהוא ללא עמלות ודמי ניהול, הכרטיס הוא חינם לחלוטין וללא הטבות כלשהן.

כרטיסי אשראי וכרטיסי מועדון לקוחות – אלו כרטיסי אשראי סטנדרטים שמונפקים במסגרת מועדון לקוחות של חברה קמעונאית כלשהי ומעניקים הטבות שונות באותה חברה. הכרטיסים הקיימים הם כרטיסי אשראי של חברות שופרסל, קניוני עזריאלי, המשביר לצרכן וניו פארם (כרטיס 365), מועדון התיירות ממסי וכן כרטיסי אשראי שהם גם כרטיסי תושב עיריית תל אביב יפו ומעניקים שלל הטבות בעיר.

כרטיסי מתנה – לאומי קארד מציעה גם כרטיסי מתנה נטענים, חלקם משויכים לרשתות קמעונאיות מסוימות וחלקם כרטיסים נטענים שניתן להעניק במתנה לרכישה במגוון בתי עסק

כרטיס אשראי נטען לאומי קארד Cashכרטיס אשראי נטען מבית לאומי קארד, ניתן להעביר למאזנו עד 7500 ש"ח בחודש (יתרה עד גובה של 5000 ש"ח) והוא נחשב לכרטיס אשראי בינלאומי של חברת ויזה, איתו ניתן לעשות הכל חוץ מתשלומים והוראות קבע..

הלוואות

ההלוואות הן על ידי לאומי קארד וללא קשר לבנק לאומי ולכן הן נחשבות לאשראי חוץ בנקאי:

הלוואות אקספרס לכל מטרה: בעלי כרטיסי לאומי קארד יכולים לקבל באישור טלפוני וכמעט מיידי הלוואות לכל מטרה עד סכום של 30,000 ש"ח ולתקופת החזר של 3-36 חודשים.

הלוואות מולטי: בעלי כרטיסי אשראי מולטי יכולים לבחור את גובה התשלום החודשי שלהם ואם הם חורגים ממנו הם למעשה מקבלים הלוואה ומשלמים את ההפרש בחודש הבא.

מימון לרכב: לאומי קארד מציעה מימון לרכישת רכבי פיז'ו או סיטרואן, תשלום ראשוני של 30% מהמחיר, מימון של 40% נוספים ל-36 חודשים ואת היתרה משלמים אחרי 3 שנים. כמו כן לאומי קארד מציעה ליסינג אטרקטיבי בשיתוף חברת הרץ.

בנוסף, לאומי קארד מאפשרת תנאי החזר מגוונים של ההלוואות כמו התחלת ההחזרים רק לאחר כמה חודשים, החזר רק של הריבית בשנה הראשונה, חודש חופש מתשלום ההחזרים, ועוד.

לחץ כאן לצפייה באתר חברת לאומי קארד.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.