מור בית השקעות

מור בית השקעותמור בית השקעות הוא בית השקעות ייחודי אשר הוקם במטרה להעניק למשקיעים הזדמנויות השקעה איכותית תוך הקפדה על יחס אישי. בית ההשקעות מתמחה בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים, ניהול קרנות נאמנות וניהול אפיקי השקעה אלטרנטיביים (קרן גידור).

בית ההשקעות הוקם בשנת 2006 על ידי יוסי לוי ודרור קראוס ונהנה לאורך השנים מצמיחה אורגנית בלבד.
הניסיון הרב בשוק ההון, כוח האדם מהשורה הראשונה והאסטרטגיה המגובשת והאיתנה, שמלווה את בית ההשקעות, מאפשרים לו להתאים לכל לקוח מבנה השקעות פרטני, לפי צרכיו והעדפותיו האישיות בהתאם לשינויים ולתמורות בעולם הפיננסי.

טלפון ופרטים- מור בית השקעות

מייסדי ומנהלי מור בית השקעות

מור בית השקעות הוקם בשנת 2006 על ידי יוסי לוי ודרור קראוס, לשניהם ניסיון העולה על 30 שנה בשוק ההון.
במהלך 30 השנים האחרונות ניהל יוסי לוי תיקי השקעות בהיקף של מיליארדי שקלים ובמשך כעשור ניהל את קופת הגמל הסקטוריאלית של עובדי התעשייה האווירית, במסגרת תפקיד זה הוגדר על ידי מגזין דה מרקר כמנהל הקופות המצליח ביותר לשנת 2004 .

דרור קראוס, בעל וותק של למעלה משלושים  שנה בשוק ההון, כיהן כמנהל השקעות בכיר בחברות אופק, בטוחה, כור שוקי ההון, וכן כמנהל מחלקת השקעות של מנורה גאון. בעל ניסיון בניהול אישי של מאות תיקי לקוחות פרטיים ומוסדיים.

אלי לוי, מנכ"ל מור ניהול קרנות נאמנות, בעל ניסיון של למעלה מעשור בשוק ההון מכהן כדירקטור, שותף בפועל במור בית השקעות ונמנה על מייסדי בית ההשקעות. בוגר תואר שני בתוכנית Kellogg-Recanati ואוניברסיטת Northwestern בשיקגו ונמנה בין ארבעים הצעירים המבטיחים של עולם העסקים הישראלי, ברשימה השנתית של גלובס לשנת 2014.

מור ניהול תיקים

חברת מור ניהול תיקים מציעה ללקוחותיה שירות אישי, מקצועי ודיסקרטי. לקוחותיהם של מור ניהול תיקים נהנים מניהול פרטני של תיק ההשקעות, לפי אופיים, צרכיהם והעדפותיהם. מעבר לכך, מור ניהול תיקים מעניקים ייעוץ כלכלי מלא ומקיף, בכל תחום או סוגיה פיננסית בהתאם לצרכי הלקוח.

מור ניהול תיקים מאמינים כי ניהול השקעות נכון מבוסס על ניתוח יסודי ורצוף של הסביבה הפיננסית, כמו גם הבנה מעמיקה של תהליכים והתפתחויות בינלאומיות ורגולטוריות בעולם ההשקעות. משום כך, מנהלי ההשקעות בוחנים ומנתחים את סביבת המאקרו, תוך שימוש במודלים מורכבים תומכי החלטה, ביניהם פערי ריביות חזויות בארץ ובעולם, התפתחויות סקטוריאליות במשק, בחינת הנפקות ועוד.

מור קרנות נאמנות

מור קרנות נאמנות סבורים כי ניהול פיננסי אחראי ויצירתי, שירות מקצועי ומדיניות השקעה ארוכת טווח הינם ערכים עליונים. זאת הסיבה שמדיניות ההשקעות מנוהלת בידי צוות מנהלי השקעות בעלי ניסיון רב והתמחויות שונות בשוק ההון, תוך שמירה על תמונה עדכנית עם שוק ההון ובחירה קפדנית של חברות על סמך פרמטרים נוקשים כמו ניהול איכותי, פוטנציאל צמיחה, הון פיננסי ועוד.

קרנות הנאמנות של מור מאפשרות השקעה במגוון אפיקים בשוק ההון הישראלי והעולמי, ומנוהלות באופן יציב ללא הרפתקאות כלכליות במדיניות ארוכת טווח ובהתאמה לאופיו, צרכיו והעדפותיו של כל לקוח.

מור שוקי הון

מור שוקי הון מספקת שירותי ניהול השקעות אלטרנטיביים במתכונת של קרנות השקעה פרטיות (קרנות גידור). כמו כן, הניסיון הרב ומערכת הקשרים שיש למור שוקי הון בע"מ עם משקיעים בשוק ההון מאפשרים לה להציע ללקוחות מגוון שירותים בתחום גיוס ההון, בנקאות להשקעות, הערכות שווי ועוד.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.