מיטב בית השקעות

מיטב בית השקעותבית ההשקעות מיטב הוא בין בתי ההשקעות הפרטיים הגדולים והמובילים בארץ. מיטב בית השקעות הוקם בשנת 1979 על ידי צבי סטפק שמשמש עד היום כיו"ר פעיל וכמנהל השקעות ראשי בבית ההשקעות. פעילות מיטב בית השקעות בשוק ההון כוללת ניהול תיקי השקעות, קרנות נאמנות, קופות גמל, קרנות פנסיה, כלים למסחר עצמאי, מוצרי מדד ועוד.

צוות מיטב בית השקעות כולל אנשי מקצוע רבי הישגים וניסיון בשוק ההון ומטרתו שירות האינטרסים של לקוחות החברה בכל אפיקי ההשקעה הקיימים. מנכ"ל מיטב בית השקעות הוא אילן רביב שבתפקידו הקודם שימש כמנכ"ל בנק ההשקעות הפרטי יובנק מקבוצת הבנק הבינלאומי, יו"ר החברה הוא המייסד צבי סטפק, ובנו, אבנר סטפק משמש כסגנו. בנוסף, נגיד בנק ישראל לשעבר, הד"ר דוד קליין, משמש כיו"ר הדירקטוריון המייעץ לבית ההשקעות.

ניהול תיקי השקעות של מיטב בית השקעות

שירותי ניהול התיקים של מיטב זמינים ללקוחות פרטיים ועסקיים, ניהול ההשקעות מתבצע דרך חשבון הבנק של הלקוח. מיטב בית השקעות עורך פגישות אישיות עם כל משקיע שבוחר לנהל את השקעותיו בחברה, בפגישה נקבעת מדיניות ההשקעות, מטרות, טווח זמן ורמת סיכון – סיכומים אלו מוגדרים בהסכם בין מיטב בית השקעות ללקוח והמשקיעים מקבלים כמובן דיווחים שוטפים על מצבם.

קרנות הנאמנות של מיטב בית השקעות

בית ההשקעות מנהל עשרות קרנות נאמנות במגוון אפיקי השקעה, בישראל ובעולם, חלק מקרנות הנאמנות של מיטב בית השקעות נמצאות בצמרת טבלאות הקרנות והן משיגות למשקיעים תשואות מרשימות. יתרון חשוב של מיטב בית השקעות בתחום קרנות הנאמנות הוא ניהול אישי של חלק מהקרנות ע"י צבי סטפק – יו"ר החברה ומקצוען ותיק בשוק ההון.

קרנות הנאמנות של מיטב בית השקעות כוללות את האפיקים הבאים:
•    קרנות כספיות
•    מניות ישראליות
•    מניות בחו"ל
•    אג"ח מקומיות – ממשלתיות וקונצרניות
•    אג"ח בחו"ל
•    קרנות ממונפות ואסטרטגיות

קופות גמל, קרנות השתלמות ופנסיה של מיטב בית השקעות

לאחר הרפורמה בתחום החיסכון שאפשרה לבתי ההשקעות להיכנס לתחום מיטב בית השקעות רכש והקים כמה קופות גמל, קרנות השתלמות וקרנות פנסיה. ניהול תחום החיסכון מנוהל בחברת בת נפרדת שנקראת מיטב גמל ופנסיה, החברה יושבת במטה נפרד אך נמצאת תחת פיקוח וניהול כללי של הנהלת מיטב בית השקעות. בתחום הגמל מיטב מנהלת עשרות קופות באפיקים שונים. גם בתחום קרנות ההשתלמות מיטב מציעה עשרות אפשרויות שונות לציבור.

קרנות הפנסיה של מיטב בית השקעות הוקמו ב-2005 והן כוללות קרן פנסיה מקיפה וקרן פנסיה משלימה. היקף הנכסים של מיטב פנסיה אינו גדול אך הוא עולה בהתמדה מדי שנה.

בנוסף לתחומי פעילות עיקריים אלו, מיטב בית השקעות פעיל גם בתחום המסחר העצמאי בשיתוף עם חברת גאון טרייד, חיתום להנפקות, ברוקראז', קרנות גידור (בשיתוף בית ההשקעות BSP), מאגרי מידע פיננסי, מכללת מיטב לשוק ההון ועוד.

 

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915