מימון ישיר

מימון ישיר - עצמאות כלכליתחברת מימון ישיר היא חברת בת של קבוצת ביטוח ישיר והיא מציעה אשראי חוץ בנקאי במגוון מסלולים. חברת מימון ישיר הוקמה בשנת 2007 כדי לספק ללקוחות אפשרות נוספת של מימון וקבלת אשראי מעבר לבנקים המסחריים וגורמים חוץ בנקאיים אחרים, בעיקר בתחום הרכב.

תחומי האשראי והמימון שבהם חברת מימון ישיר פעילה ומציעה פתרונות לציבור הם:
•    מימון רכישת רכב: החברה מציעה כמה מסלולים מקיפים למימון רכישת רכב חדש, משומש, מאדם פרטי או חברה.
•    אפשרות למימון רכישת רכב בתשלום חודשי – בדומה לליסינג אך במהות של הלוואה.
•    הצעת חבילות מימון וביטוח בהתאמה ספציפית ללקוחות ובמחירים נוחים.

כמו כן, חברת מימון ישיר מציעה את שירותי ופתרונותיה בכמה דרכים כאשר הדגש הוא על חיסכון בזמן ללקוח ונוחות השימוש בשירות והחברה מפתחת שיתופי פעולה עם גורמים אחרים במשק על מנת להציע חבילות שירותים מקיפות ומשלימות.

מימון ישיר – רוכשים רכב מהר ובקלות

החברה מתפארת בכל שהיא משמשת כמוקד פעולה מרכזי ואחיד לרוכשי רכבים, לקוחות יכולים להיעזר בחברת מימון ישיר על מנת לבנות פיתרון מימון לרכישת הרכב, לקבל סיוע בחיפוש אחר הרכב המתאים וכן לקבל פיתרון לביטוח הרכב – הכל מאותה חברה ועם מינימום בירוקרטיה והתרוצצויות.

הכוונה של מימון ישיר היא שכל אדם, וכמעט בכל מצב פיננסי, יכול לרכוש רכב חדש או משומש באמצעות פיתרון מימון ייחודי ומותאם אישית.

מסלול שלם כפי יכולתך לרכישת רכב

מימון ישיר מציעה מסלול מימון לרכישת רכב, חדש או משומש, שבו הלקוח משלם מקדמה כלשהי ומקבל את יתרת הסכום הנחוצה לו לרכישה כהלוואה.

הייחוד של המסלול הוא בכך שהלקוח יכול לקבוע את גובה המקדמה שהוא יכול לשלם, ואת גובה ההחזר החודשי הרצוי לו.  כמובן שחברת מימון ישיר מציעה גובה החזר חודשי שנמצא בין טווח מחירים מסוים אך עדיין ללקוח יש גמישות גבוהה יחסית.  ככל שגובה ההחזר החודשי עולה, כך חודשי ההחזר פוחתים.

במסלול זה ניתן לבחור בין מסלול הלוואה צמוד למדד ובריבית קבועה, מסלול ריבית שקלית ללא הצמדה ומסלול בריבית שצמודה לפריים. כמו כן, מימון ישיר משנה את שיעור הריבית על פי סוג הרכב הנרכש. במסגרת מסלול שלם כפי יכולתך של מימון ישיר אפשר לקבל מימון של עד 70% לרכב פרטי ועד 50% לרכב מסחרי.

רכישת רכב בתשלומים מבית מימון ישיר

מסלול זה דומה למסלול שהוצג כבר אלא שמבקרה זה חברת מימון ישיר מאפשרת לבחור את מספר החודשים הרצוי להחזר ההלוואה ובכך נקבע סכום ההחזר החודשי.

גם במסלול זה הלקוח משלם מקדמה (החל מ-30,000 ש"ח לרוב) וקובע סכום מקדמה (החל מ-9,000 ש"ח לרוב), חודשי ההחזר האפשריים נעים מ-24 ועד 60 – כאשר במסלול זה ככל שמשך החזר ההלוואה עולה כך ההחזר החודשי יורד (אך לא הסכום הכללי שיש להחזיר כמובן).

גם מסלול זה מאפשר את אפשרויות הריבית שפורטו קודם.

מסלול רכישת רכב בתשלום חודשי של 999 ש"ח

חברת מימון ישיר מציעה מסלול ייחודי שמאפשר לקבל מימון לרכישת רכב כאשר ההחזר החודשי יעמוד על 999 ש"ח לכל חודשי ההחזר. במסלול זה המשתנה הוא שווי הרכב שהלקוח מבקש לרכוש, כאשר בשווי מינימאלי של 30,000 ש"ח ניתן למשל לשלם מקדמה של כ-10,400 ש"ח והחזר של 999 ש"ח למשך 21 חודשים, ועבור שווי מקסימאלי של 120,000 אפשר לקבל מסלול שבו מקדמה על סך 75,800 ש"ח ו-60 חודשי החזר של 999 ש"ח.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915