משק רכב

משק רכבחברת משק רכב היא חברה מובילה בתחום הליסינג, הטרייד אין והמכירה של רכבים חדשים ורכבים יד שנייה, היא מספקת שירות של תיווך ומכירת רכבים למוסדות ולחברות גדולות, למושבים ולקיבוצים וכמובן גם לאדם הפרטי.

חברת משק רכב היא חברה ותיקה לה יש קשרים רבי שנים עם יבואני הרכב –  דבר שמוזיל משמעותית את המחירים ומבטיח ללקוחות הנחות, מדובר בחברה מוכרת וגדולה ולה אחריות על טיב הרכבים שהלקוחות מקבלים.

איזה שירותים מציעה חברת משק רכב?

כמו חברות ליסינג רבות בישראל, חברת משק רכב מציעה לקהל הרחב שירותים של ליסינג מימוני ושל ליסינג תפעולי. ליסינג מימוני הוא למעשה שיטת מימון שמאפשרת ללקוח הפרטי ליהנות מרכב חדש וזאת באמצעות תשלומים נוחים. ליסינג מימוני מאפשר ללקוח לקנות את הרכב לאחר שהחוזה בין החברה ללקוח נגמר אך באפשרותו להחליף את הרכב בחדש וליהנות ממחירים כדאיים.

ליסינג תפעולי היא שיטה שמיועדת לחברות ולארגונים שרוצים ליהנות משירות חיצוני של ניהול צי רכבים, כמו כן חברת משק רכב מספקת שירותים של טרייד אין, השכרות רכבים, מכירה של רכבים יד ראשונה ויד שנייה.

אין ספק כי מוקד השירות של חברות בכל תחום הוא לב הליבה של העסק ובאותה המידה הוא גם הפנים של החברה מול הלקוחות. חברת משק רכב מחזיקה במוקד שירות זמין, איכותי ומקצועי שערוך לכל שאלה בכל נושא.

הלקוחות מקבלים רכבים מטופלים, נקיים ומתוחזקים, כל תקלה מתוקנת באופן מיידי וכל בעיה של לקוח מטופלת במהירות.
חברת משק רב מחזיקה בצוות טכני מקצועי ומהימן והיא מספקת מענה גם במקרים של תאונה או במקרים בהם הרכב אינו פועל מכל סיבה שהיא.

טרייד אין של חברת משק רכב

טרייד אין היא עסקה בה נמסר רכב משומש לסוחר מכוניות או חברת טרייד אין תוך קנייה של רכב חדש בתמורה להנחה משמעותית עבור אותו רכב חדש.

חברת משק רכב מספקת שירות טרייד אין משתלם בו הלקוח רק צריך להיכנס למרכז הטרייד אין, למסור את המכונית הישנה שלו, להזדכות, לחתום על ניירת ולצאת עם רכב חדש.

על הרכב החדש משלם הלקוח אך פעמים רבות מדובר בהנחה משמעותית, חברת טרייד אין כמו משק רכב נשארת עם הרכב המשומש והיא אחראית למכור אותו. שירות זה נוח במיוחד משום שהוא חוסך ללקוח את מכירת הרכב.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915