סליקה באייפון

סליקה באייפוןכרטיס אשראי הוא אמצעי התשלום הנפוץ והפופולארי ביותר בישראל ובעולם המפותח כולו, אך לא כל בעלי העסקים יכלו עד היום להציע ללקוחותיהם אפשרות תשלום זו ולכן חלקם איבדו הכנסה כתוצאה מכך וחלקם נהגו לעבוד בשיטות תשלום מיושנות ופחות בטוחות.

עידן האינטרנט בכל מקום וכניסת מכשירים טכנולוגיים מתקדמים דוגמת האייפון מאפשרים כיום לבעלי עסקים לבצע סליקת כרטיסי אשראי בקלות, מכל מקום, בצורה בטוחה לחלוטין ועל גבי טלפון נייד איכותי ומתקדם – סליקת כרטיסי אשראי באמצעות אייפון.

מהפיכת הסליקה – הופכים את האייפון למסוף סליקהאשראי

האייפון יצר מהפיכה של ממש בתחום הטלפונים הסלולאריים ובדרך בה אנשים מסתכלים על הטלפון שלהם ומה היו רוצים להפיק ממנו. מדובר על מכשיר טכנולוגי מתקדם מאוד שמציע שלל תכונות ומאפיינים שימושיים ביותר וגם מהנים ביותר.

אחד המאפיינים העיקריים של האייפון הוא בכך שהוא מאפשר להתקין ולהריץ אפליקציות שונות – אלו כלים שמאפשרים להוסיף לטלפון יכולות שונות, הן למטרות עסקיות או שימושיות והן למטרות הנאה ופנאי.

סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האייפון מתבצעת על גבי אפליקציות כאלו שפיתחו חלק חברות הסליקה בישראל ובעולם. החברות מציעות את אפליקציות הסליקה להורדה והתקנה בחינם מחנות האפליקציות של חברת אפל, יצרנית האייפון, וכל לקוח רשום של חברת הסליקה יכול כמעט מיידית להתחיל להשתמש בשירות סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האייפון.

עם השקת שירותי הסליקה האלו התחום עובר מהפיכה אמיתית כי סליקה מהאייפון למעשה מייתרת את הצורך במכשירי סליקה מגושמים ומיושנים ומאפשרת להפוך את הטלפון לעמדת סליקה ניידת, מלאה ומאובטחת לחלוטין. סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האייפון מאפשרת חלוקת עסקאות לתשלומים וכן חיוב במטבעות זרים.

סליקה באייפון – לעסקאות טלפוניות ומגנטיות

האפליקציות השונות שמאפשרות סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האייפון לעסקים מאפשרות שלושה סוגים של סליקה:

סליקה לעסקאות טלפוניות: עסקאות אשראי שבהן בעל הכרטיס אינו נוכח אלא פרטי האשראי מועברים לבית העסק בטלפון.

סליקה ללא "גיהוץ" הכרטיס
: סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האייפון יכולה להיות ניידת לחלוטין והיא מאפשרת סליקה מלאה ומאובטחת גם ללא הגיהוץ המוכר של הכרטיס בקורא כרטיסים – מזינים את פרטי האשראי והעסקה ומשדרים.

סליקה מגנטית: יש אפליקציות סליקה שפועלות עם מכשיר ייחודי שמאפשר חיבור של האייפון אליו, העברת הפס המגנטי של כרטיס האשראי ואפילו הוצאת פלט מודפס של העסקה לבעל העסק וללקוח.

סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האייפון – למי זה מיועד?

סליקה מהאייפון מתאימה והיא פיתרון אידיאלי לכל בעל עסק, אך אלו שיכולים להפיק ממנה את התועלת הרבה ביותר הם בעלי עסקים שעד הופעת הטכנולוגיה הזו גבו תשלומים רק במזומן וצ'קים.

בעלי עסקים ניידים כמו נהגי מוניות, שליחים וכו' יכולים כעת לקבל תשלומים בכרטיס אשראי בקלות ובמהירות וגם לעבור לצורת תשלומים נוחה יותר ובטוחה יותר עבורם מאשר מזומן.

אייפון

איך מתחילים סליקה באייפון

סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האייפון התהליך פשוט מאוד וכל שיש לעשות זה להוריד ולהתקין את האפליקציה במכשיר הטלפון, אם לעסק יש מספרי ספק בחברות האשראי אז חברת הסליקה מבצעת את העדכון מראש כך שניתן להתחיל בסליקה מיידית.

היתרונות של סליקת כרטיסי אשראי באמצעות האייפון:

•    אפשר לסלוק מכל מקום בישראל ובעולם.
•    הסליקה ואישור העסקה הם מידיים – לא צריך חיוג טלפוני כי מדובר בסליקה באינטרנט.
•    לאפליקציות הסליקה באייפון ממשק ניהול ומעקב ממוחשב ומתקדם.
•    אפשר להתקין את האפליקציות על כמה מכשירי אייפון בו זמנית לאותו עסק.
•    ביצוע עסקאות גם מחוץ לבית העסק.
•    הוזלת עלויות תפעול וגם עלויות הסליקה זולות יותר בסליקה באייפון.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915