סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט

סליקת כרטיסי אשראי באינטרנטכשבעלי עסקים שאינם פועלים באינטרנט חושבים על סליקת כרטיסי אשראי, הם חושבים על חברת הסליקה שב"א הותיקה המספקת את שירותי הסליקה למרבית בתי העסק בישראל. החברה פועלת עם מספר יצרנים המציעים מסופים מיוחדים לקבלת תשלומים בכרטיס אשראי.

אך כאשר עוברים לעולם העסקים באינטרנט עולה הצורך בחברות סליקה אונליין, אשר יעבדו עם מגוון כרטיסי האשראי המקובלים בעולם וישרתו מספר מקסימלי של לקוחות. לעתים קרובות עסקים הפועלים באינטרנט נזקקים ליותר מחברת סליקה אחת על מנת להגיע לקהלים רחבים ככל הניתן.

פתרונות הסליקה המקוונים מציעים גם שירותים "לעולם האמיתי" בדמות סליקה מקוונת של כרטיסי אשראי בחנויות באמצעות מס' כרטיס האשראי מבלי להעבירו במסוף סליקה, ועל ידי כך לחסוך בהוצעות התפעול של העסק.

פתרונות סליקה לעצמאיים

עצמאיים רבים עובדים מהבית או עם לקוחות בודדים, ומכבדים תשלומים בצ'קים ובמזומן בלבד. סליקת כרטיסי אשראי ברשת מאפשרת לפרילנסים לגוון את אמצעי התשלום שהם מקבלים ולקבל תשלומים באשראי ובהוראת קבע, אפשרויות שלא היו זמינות למגזר העסקי הזה בעבר.

כיום, ניתן לפתוח בקלות חשבון באחד השירותים בארץ או בחו"ל ולהתחיל לקבל תשלומים על בסיס מס' כרטיס האשראי באופן כמעט מיידי ובצורה מאובטחת. חברות הסליקה מעבירות את התשלומים לחשבון הבנק של העסק.

פתרונות סליקה לעסקים ברשת

ישנם עשרות שירותים מקומיים, ומאות שירותים בין לאומיים המציעים סליקה של כרטיס האשראי ברשת האינטרנט. חלק מהשירותים מציעים במקביל לשירות הסליקה המקוון גם מסופי סליקה לשימוש בחנות ובעסק. רוב החברות מציעות גם תמיכה במערכות קופה וירטואלית עבור אתרי קניות גדולים ומורכבים.

בעת בחירת שירות הסליקה יש לתת את הדעת לשירותים השונים המוצעים ע"י הספקיות, וכן למגבלות של כל שירות ושירות. במידה וחברת הסליקה אינה מכבדת כרטיסים מסוגים מסויימים או קהלים ממדינות מסויימות, ישנם פתרונות טכנולוגיים המאפשרים סליקה באמצעות שני שירותים או יותר. אם החברה הראשונה דוחה את התשלום, המערכת עוברת לחברה הבאה וכן הלאה עד לאישורו.

שימוש בחברת סליקה ברשת

לאחר פתיחת חשבון בחברת הסליקה, והטמעת הטכנולוגיה במערכת התשלומים של האתר שלכם (מידע נוסף כאן), החברה תעמיד לרשותכם שם משתמש וסיסמא עמה ניתן להיכנס למערכת הדו"חות המקוונת ולצפות בעסקאות שבוצעו באמצעות השירות. אופן העבודה עם חברת הסליקה הוא קיזוז תקופתי, כאשר החברה מעבירה את הכספים שנסלקו באמצעותה בתאריך נתון אחרי קיזוז מחיר השירות ועסקאות שבוטלו או בוצעו במרמה.

טרנזילה Tranzilla

שירות טרנזילה הוותיק הוא אחד משירותי הסליקה הבולטים והמובילים בישראל. מלבד סליקת כרטיסים לפי מספר, החברה מספקת ללקוחותיה מערכת להפקת חשבוניות וקבלות עם חתימה אלקטרונית, מערכת דו"חות לניהול העסקאות באתר, ואפילו שירות ההופך את מכשיר האייפון למסוף סליקה נייד. שירותי טרנזילה מאובטחים באמצעות מספר מערכות המבטיחות העברת נתונים מאובטחת ושמירה על פרטיהם האישיים של הלקוחות.

אחד היתרונות הבולטים של טרנזילה הוא שיתוף הפעולה בין החברה לבין שירות התשלומים המקוון PayPal, הגדול מסוגו בעולם עם מיליוני לקוחות פעילים ועשרות מיליוני עסקאות המתבצעות מדי יום. תמיכה בתשלומי לקוחות דרך פייפאל מאפשרת הגעה לקהלים גדולים ומגוונים יותר בעולם.

SafeCharge

שירות SafeCharge הבין-לאומי מכבד את כל כרטיסי האשראי המובילים ומעניק פתרונות אשראי לעסקים מכל סוג שהוא. החברה, שבסיסה בדרום אפריקה, מאפשרת שירותי סליקה באינטרנט גם לחברות הימורים ברשת ולספקי תוכן למבוגרים. החברה מציעה פתרונות לצמצום מספר העסקאות המבוטלות באמצעות זיהוי חכם של הלקוחות וניטור עסקאות בזמן אמת.

היתרון הגדול של חברת SafeCharge הוא העובדה שהיא עובדת עם כרטיסי אשראי קטנים ומקומיים ולא רק עם ויזה ומאסטרקרד העולמיות. כמו כן ניתן להשתמש בכרטיסי אשראי נטענים בחנויות ברשת המשתמשות בשירותי החברה.

השירות כולל מערכת מורכבת ומקיפה לניהול וניטור העסקאות שבוצעו, וכן מחלקת אבטחה גדולה המספקת משוב ותמיכה לעסקים בנושא עסקאות חשודות, מרמה וזיופים. לחברת SafeCharge יש סניף בישראל ומחלקת תמיכה בעברית עבור לקוחות מקומיים.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.