עבודה מהבית – מילוי סקרים בתשלום

עבודה מהבית - מילוי סקרים בתשלוםכיום חברות רבות בארץ ומחו"ל משתמשות בסקרים על מנת להביא לידי שיפור באיכות המוצר והשירות שלהן. בעקבות חוק הספאם אשר אינו אינו מאפשר הפצת חומר פרסומי ברשת ללא רשות הנמען, החל להתפתח ברשת ענף של ביצוע סקרים בתשלום.

הסקרים מאפשרים לאותן חברות להביא לידי שיפור השירות ואיכות המוצר שלהן, ומשמש כאמצעי לשיווק, יחסי ציבור וקידום מכירות.

אם אתם רוצים לעשות כסף קל, בלי להשקיע כל מאמץ, בנוחות מרבית באמצעות עבודה מהבית – מילוי סקרים בתשלום יכול בהחלט להתאים לכם. לנמצאים בין עבודות, למחפשים השלמת הכנסה קלה שלא דורשת הרבה זמן ואנרגיה, לסטודנטים המחפשים דרך קלה להרוויח כסף בכל שעה ביום ומכל מקום, ולכל מי שרוצה להגדיל עוד קצת את ההכנסה החודשית בלי לצאת מהבית.

מילוי סקרים בתשלום – איך זה עובד?

אז איך עושים את זה? מילוי סקרים בתשלום הוא הליך קל ופשוט, וכרוך בארבעה שלבים:

הרשמה לאתר – ברשת קיימים אתרים רבים של מילוי סקרים בתשלום. הרשמו לאחד מהאתרים הללו ותתחילו להרוויח. לעיתים תדרשו בתשלום חד פעמי על מנת להרשם לאתר. כל עוד הסכום אינו גבוה במיוחד זה בסדר, רק בדקו לפני כן טוב טוב את האתר ואת מה שהוא מציע לפני שתבצעו את התשלום.

קבלת הזמנה להשתתפות בסקר – ההזמנה להשתתפות בסקרי צרכנות תגיע לידיכם לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם.

מילוי סקרים – מחירי הסקרים משתנים בהתאם לאורכם, ומשך הזמן הנדרש למילויים נע בין 2 דקות ל-20 דקות.

תשלום – באתר שאליו נרשמתם יש לכם מעין חשבון אשר מנוהל על ידי האתר. לאחר שצברתם סכום מסוים, לרוב בסביבות 100 דולר, ישלח אליכם צ'ק בדואר בגובה הסכום שהרווחתם. שימו לב – אין צורך להזין באתר את פרטי חשבון הבנק שלכם. התשלום הינו וירטואלי ומתקבל באמצעות צ'ק, כך שהפרטים הרלוונטיים היחידים הם פרטי הכתובת שלכם לקבלת דואר.

כמה כסף אפשר להרוויח?

הרווח, כמו בכל עבודה מהבית, תלוי במידת ההספק שלכם וקצב העבודה שלכם. ככל שתהיו יותר זריזים ויעילים, כך תוכלו להרוויח יותר כסף בפחות זמן. בנוסף, ניתן להרוויח עמלות נוספות על ידי הזמנת גולשים נוספים לאתר. לעיתים האתר יציע מילוי סקרים תמורת הטבות או מוצרים מסוימים במקום תשלום, וגם אפשרות זו יכולה להיות אפשרות רווחית אם משתמשים בה בצורה חכמה.

עד כמה מילוי סקרים בתשלום נפוץ בארץ?

כיום התחום עדיין איננו מוכר ומפותח מספיק בארץ, אולם לאחרונה הוא מתחיל לצבור יותר תאוצה. מילוי סקרים בתשלום החל להתפתח כמגמה אמריקאית, ונפוץ מאד בארה"ב ובאירופה. חלק מהחברות ומכוני הסקרים מפנים את הסקרים שלהם גם לישראל, כך שניתן להירשם גם לאתרים למילוי סקרים מחו"ל. בארץ חברות רבות עדיין שומרות על האולד-סקול, והוא מילוי סקרים טלפוניים ללא תשלום. לא יעבור זמן רב עד שמילוי סקרים באינטרנט יהפוך להיות הדרך הבלעדית והשימושית ביותר בארץ למילוי סקרים.

מה הם החסרונות של סקרים טלפוניים?

1.    הסקר נעשה ללא בחירת המשתתף ויוזמתו, ולעיתים אף נכפה עליו.
2.    היעדר התרומה הכספית מורידה את רמת המוטיבציה להשתתף בסקר ולמלא אותו כראוי.
3.    קשה להעביר סקרים ארוכים ולקבל מידע מעמיק מפאת חוסר הסבלנות של המשתתפים.

לסיכום, מילוי סקרים בתשלום דרך האינטרנט הוא הדבר החם הבא, שהולך וקורם עור וגידים ובקרוב יהיה הרבה יותר נפוץ ושימושי בארץ. בנוסף לתרומה הגדולה שלו לתחום דעת הקהל, יחסי הציבור והשיווק, הוא גם דרך נהדרת להרוויח כסף מהבית ללא מאמץ, או עבודה נוספת לשעות הפנאי.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915