פסגות בית השקעות

פסגות בית השקעותפסגות בית השקעות הינה חברת ההשקעות הישראלית הגדולה ביותר לניהול תיקי השקעות, קרנות, קופות ועוד. החברה הינה תוצאה של איחוד של שני חברות שהוקמו על ידי קבוצת בנק לאומי: אופק ניהול ניירות ערך והשקעות שהוקמה ב-1963 ופסגות חברה לניהול קרנות נאמנות שהוקמה ב-1989. החברות התאחדו ב-2003 תחת השם פסגות וב-2006 נהפכה החברה לבית השקעות עצמאי בעקבות רכישה של קרן יורק.

החברה מתעסקת בעיקר בניהול השקעות ללקוחות פרטיים, גופים עסקיים ומוסדיים בהיקף של למעלה מ-139 מיליארד שקל. ובין היתר משקיעה במחקר כלכלי ניהול ובקרת סיכונים ומנהלי השקעות.

צוות השקעות ומחקר גדול ומיומן

חברת פסגות מעסיקה צוות של מנהלי השקעות, אנליסטים וסוחרים בעלי רישיון מטעם רשות נירות ערך. כמו כן החברה מחזיקה מחלקת מחקר פרטית שמנתחת את מצבן הכלכלי והפיננסי של חברות ישראליות וחברות בחו"ל.

בצוות המחקר נמצאים מקצוענים המתעסקים ברמת המיקרו של נושא המחקר שלהם. לדוגמא: מחקר מניות ישראליות ואיגרות חוב ממשלתיות מתבצע על ידי מומחים ייחודיים לתחום זה וכן לכל תחום ואפיק השקעות על מנת לספק מידע מדויק ככל הניתן על עתיד המנייה או החברה הנסחרת ובכך לייעל את כלי ההשקעה בתיק.

התמחות בהשקעות סולידיות

החברה מתאימה ללקוחות את סוג ורמת סיכון ההשקעה כשמרבית ההשקעות וההתמחות של החברה הינה בהשקעות סולידיות המספקות רמת ביטחון גבוהה גם בשוק תנודתי ובתקופות כלכליות לא יציבות במיוחד.

לקוחות החברה נהנים מתקשורת אישית וליווי של אנשי מקצוע לכל אורך ההשקעה וכך לקוחות פסגות יכולים לקבל מידע בכל רגע על מצב החשבון שלהם, מוצרים ואפיקי השקעות נוספים ועדכניים באמצעות הטלפון או באמצעות אתר האינטרנט בכל זמן ומכל מקום בעולם.

פסגות ניירות ערך מנוהלת על ידי רואה חשבון שי ירון. רו"ח שי ירון הינו בוגר המכללה למנהל במנהל עסקים עם התמחות במימון וחשבונאות, רואה חשבון מוסמך, בעל רישיון משווק מטעם רשות ניירות ערך ועם יותר מ- 12 שנות ניסיון מעשי בשוק ההון ותחום ההשקעות.

חברת פסגות מציעה ללקוחותיה מגוון אפשרויות השקעה וחיסכון החל מחיסכון פנסיוני, קופות גמל, קרנות פנסיה ועוד, וכלה בפתרונות השקעה ומסחר כגון קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות תעודות סל וקרנות גידור.

בניית תיק השקעות בפסגות

הליך בניית תיק השקעות עבור הלקוח מתחיל בבירור צרכי הלקוח. הליך זה חשוב להבנת סך נכסי הלקוח לשם התאמת ובניית תיק השקעות מתאים ובעל רמת סיכון סבירה. לאחר בירור זה צוות ההשקעות של החברה בונים עבור הלקוח ובשיתופו את רמת הסיכון המומלצת עבורו.

הליך נוסף חשוב הוא הגדרת רמת הנזילות האפשרית של הלקוח לעומת רמת הנזילות המומלצת עבור תיק מניב רווחים וניסיון גישור ביניהם. לאחר הגדרת צרכי ויכולות הלקוח ובשימוש ביכולות המחקר והידע של החברה הגדולה בישראל מקבל הלקוח את תיק ההשקעות הרווחי והמשתלם ביותר עבורו.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.