פעילים ניהול תיקי השקעות

פעילים ניהול תיקי השקעותפעילים הוא בית השקעות במובן הקלאסי של המילה, כפי שניתן להבין משם החברה, פעילים – ניהול תיקי השקעות, היא עוסקת רק בניהול השקעות פרטי ולא עוסקת בתחומים אחרים שמאפיינים בתי השקעות כמו קופות גמל, קרנות פנסיה, ניהול קרנות נאמנות וכדומה. פעילים – ניהול תיקי השקעות מציעה את שירותיה ללקוחות פרטיים, חברות, מלכ"רים ומוסדות.

פעילים ניהול תיקי השקעות הוקמה בשנת 1987 וכפי ששם החברה מרמז מדובר על חברה בת בבעלות מלאה של בנק הפועלים.

בעקבות ההשתייכות המלאה לקבוצת בנק הפועלים, פעילים – ניהול תיקי השקעות נהנית מאיתנות פיננסית גדולה מאוד וגם יכולה לעסוק אך ורק בניהול תיקי השקעות, גם כי לבנק הפועלים מחלקות וחברות אחרות לפעילויות נוספות וגם מחשש לניגוד עניינים (בתחום החיתום להנפקות למשל בגלל ההשתייכות לבנק מסחרי)

מפעילה כמה מחלקות השקעה מיוחדות

פעילים – ניהול תיקי השקעות מציעה ניהול השקעות שמותאם לצרכי הלקוח ולהגדרות ברורות של מדיניות השקעה, רמת סיכון, אפיקי השקעה וכדומה. לצורך מתן מענה מקצועי ומלא לכל צורך ואפיק השקעה מחלקת ניהול ההשקעות בנויה מכמה דסקים מיוחדים ומקצועיים לכל תחום, אלו כוללים:

דסק פרטי: ניהול השקעות פרטי, ההשקעה מתבצעת באופן ישיר בניירות ערך מקומיים ומחו"ל. סכום ההשקעה המינימאלי ללקוחות פרטיים בדסק זה של פעילים – ניהול תיקי השקעות הוא 350,000 ש"ח.

דסק חו"ל: השקעה באפיקים בינלאומיים בלבד, מינימום השקעה של 120,000 ש"ח. ההשקעה היא באמצעות קרנות נאמנות זרות וקרנות סל (ETF's). פעילים – ניהול תיקי השקעות משתף פעולה עם בתי השקעות בינלאומיים על מנת לבצע את ההשקעות במסלול זה.

תעודות סל: פעילים – ניהול תיקי השקעות היו הראשונים להציע מחלקה מיוחדת לניהול השקעות שמתמקדת בהשקעה באמצעות תעודות סל. מינימום השקעה באפיק זה הוא 150,000 ש"ח וההשקעה עצמה מתבצעת ע"י צוות מקצועי שנעזר במערכות ממוחשבות מתקדמות ביותר לניתוח ובחירת התעודות המתאימות. ניתן לבחור בין מגוון מסלולים ורמות סיכון שונות.

השקעות פלטינום: דסק מיוחד ואיכותי ביותר שמיועד ללקוחות בעלי תיק השקעות של לפחות 4 מיליון ש"ח. כל לקוח מקבל את השירות האישי ביותר ותיק ההשקעות שלו מנוהל בצורה ספציפית יותר.

דסק מוסדיים: מיועד לניהול השקעות עבור גופים גדולים כמו חברות, חברות ממשלתיות רשויות מקומיות או מלכ"רים. כולל פתרונות מט"ח ותזרים מזומנים.

מחלקת המחקר של פעילים – ניהול תיקי השקעות

החברה מחזיקה מחלקת מחקר גדולה, מקצועית ומקיפה לשירות כל מחלקות ההשקעה שלה. מחלקת המחקר מספקת למנהלי ההשקעות כלים, נתונים ותחזיות שונות ומגוונות על מנת להגיע להחלטות הטובות ביותר ללקוחות אשר משקיעים את כספם בחברה. המחלקה כוללת מערכות מחשוב משוכללות ויעילות.

כמו כן, פעילים – ניהול תיקי השקעות מפעילה וועדת השקעות כללית בראשות מנהליה לקביעת יעדים ואסטרטגיות השקעה.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.