פריים ליס

פריים ליסחברת פריים ליס נחשבת לאחת החברות היציבות והמובילות תחום הליסינג התפעולי כשהיא זוכה פעם אחר פעם במכרזים הגדולים של החברות במשק הישראלי. למשל : חברת פריים ליס זכתה במרכז של התעשייה האווירית לשלוש שנים בשווי של מאות מיליוני דולרים, כמו כן החברה מחזיקה בין לקוחותיה את הסוכנות היהודית, בנק מזרחי טפחות, קוקה קולה, בנק לאומי, הבורסה לניירות ערך, ידיעות אחרונות ועוד.

חברת פריים ליס שייכת לקבוצת דויד לובינסקי (יבואנית סיטרואן ופיז'ו בישראל מזה 70 שנה), מדובר בחברה שמתמחה בפתרונות מימון וליסינג שמותאמים ללקוחות עסקיים עם צרכים משתנים.

אין הרבה חברות שהמומחיות שלהן הוא בתחום הליסינג התפעולי וכשחברה אחת מתמקדת במיוחד בתחום שכזה היא יכולה להוביל בו משום שהיא מכירה את התחום על בוריו, היא מנהלת קשרים עם כל היבואנים תוך שימוש במחירים ייחודיים והנחות יוצאות דופן. כמו כן מיקוד שכזה בתחום רחב בו לחיסכון יש משמעות רבה מהווה יתרון על פני המתחרים האחרים במשק.

ליסינג תפעולי בחברת פריים ליס

ליסינג תפעולי הוא למעשה שיטה בה מוצעת לחברה או לארגון האפשרות ליהנות בתמורה לתשלום חודשי קבוע מצי מכוניות מטופלות. זאת אומרת שחברת הליסינג מספקת לחברה או לארגון צי של מכוניות וכל שעל החברה לעשות הוא לשלם לה באופן חודשי, חברת הליסינג כדוגמת פריים ליס תדאג לצי המכוניות מבחינת תחזוקה, טיפולים ושירותים שוטפים נוספים במהלך כל תקופת ההתקשרות.

למה שירות זה משתלם לחברות ? משום שחברות שעושות ליסינג תפעולי יכולות לעסוק בעניינים שעל סדר יומן וזאת מבלי לטרוח ולטפל כל הזמן בבעיות של רכבי החברה.

אנשים שואלים את עצמם מדוע לא לחסוך את הכסף שמשולם לחברות הליסינג והתשובה לכך נעוצה בעובדה כי לא מדובר בחיסכון אמיתי, אמנם לא תשלמו לחברות הליסינג אך בסופו של דבר כן תשלמו על כוח אדם שיוקצה לתפקיד זה ועל הטיפולים השוטפים הרבים.

ניתן לומר בפה מלא כי חברת פריים ליס מובילה בתחום השירות וזאת משום שהיא מעמידה בפני קהל לקוחותיה מוקד שירות מאויש בכל שעות היממה שמוכן וערוך להתמודד עם כל בקשה או בעיה שעומדת בפני הלקוח.

עסקאות ליסינג פרטי

חברת פריים ליס מחזיקה בגב כלכלי איתן במיוחד –  עובדה שמאפשרת ללקוח ליהנות מתנאים מיוחדים ומיציבות כלכלית ולבצע עסקאות ליסינג פרטי. החברה מבצעת את כל טיפולי הרכב במוסכי יבואן מורשים וכל החלפים בהם נעשה שימוש במהלך אותם תיקונים הם מקוריים בלבד. כמו כן ביצוע פוליסת ביטוח לרכבים מבוצעת אצל חברות ביטוח חיצוניות כדי למנוע ניגוד עניינים.

לחץ כאן לצפייה באתר הבית של חברת פריים ליס.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.

074-7690915