קל אוטו


קל אוטואין ספק כי שוק המכוניות בארץ הוא אחד מהתחומים המובילים שתמיד יהיו בראש מעייניהם של מרבית האנשים. אנשים אוהבים רכבים חדשים, עם עובדה זו אין להתווכח, אך מה קורה כשאדם מעוניין ברכב חדש אך אין באפשרותו לרכוש אותו במיידית בסכומו המלא? במיוחד בשל בעיה זו קמו להן חברות ליסינג רבות ובניהן קבוצת קל אוטו.

קבוצת קל אוטו נחשבת לאחת מקבוצות הרכב הטובות והמובילות בישראל, היא פועלת כבר משנת 1992 ובמהלך השנים היא התפתחה והצליחה ליצור עבור הלקוחות שלה פתרונות משולבים בתחום הרכב והליסינג.

קבוצת קל אוטו מציעה ללקוחות סל שירותים שכולל שירותים ומוצרים רבים, קבוצת קל אוטו למעשה מורכבת מכמה חברות שמתמחות בתחומים השונים של הרכב והן כולן יחד מספקות ללקוח את השירות המקצועי והאיכותי ביותר שניתן לתת בתחום זה.
בקבוצת קל אוטו מאמינים כי יש להקשיב ללקוח וללמוד את הצרכים שלו לפני שמסייעים לו בבחירה והתאמה של עסקה.

מה הופך את קבוצת קל אוטו לייחודית בתחומה?

שוק הרכב בישראל הוא שוק רחב במיוחד ובו חברות רבות מתחרות על המקום הראשון, מקוריות והכשרה נכונה של העוסקים בתחום היא קריטית בתחום זה וקבוצת קל אוטו שמה לה לדגש את נושא זה. צוות של מאמנים עסקיים עובר הכשרה מקצועית ומתמחה בתחום הרכב, בקל אוטו תוכלו למצוא סוכנות ביטוח עם צוות מקצועי שמתאים את המוצרים הביטוחיים ללקוחות, בין אם הם פרטיים ובין אם מדובר בחברות וארגונים.

איזה שירותים מציעה לכם קבוצת קל אוטו?

השירותים אותם מציעה קבוצת קל אוטו הם רבים, בראש ובראשונה היא מציעה שירותי ליסינג תפעולי או מימוני. הליסינג התפעולי הוא שיטת מימון שמתאימה לחברות וארגונים שרוצים להוריד מעצמם את מעמסת הטיפול ברכבי החברה, חברת קל אוטו בתמורה לתשלום חודשי נוח דואגת לתחזוק וטיפול ברכבים.

ליסינג תפעולי כולל ממש הכול, מביטוח חובה ומקיף ועד שירותי גרירה ושירותי רכב חלופי במקרה של תאונה.

ליסינג מימוני הוא שיטת מימון פרטית שמתאימה לאנשים שמעוניינים ליהנות מרכבים חדשים בתמורה לתשלום חודשי נוח. לקבוצת קל אוטו רכבים חדישים ומבוקשים במיוחד שניתן לרכוש בליסינג.

קבוצת קל אוטו מספקת לקהל לקוחותיה שירותים נוספים כגון טרייד אין, ביטוח, שירותי גרירה, אפשרויות מימון גם עד מאה אחוז, אחריות מורחבת, התחייבות לקנייה חוזרת, מוקד פעיל במשך כל שעות היום והלילה, סניפים בכל רחבי הארץ ועוד.

לחץ כאן לצפייה בעמוד הבית של חברת קל אוטו.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.