שלמה SIXT ניו קופל

שלמה סיקסיט ניו קופליש הרבה חברות השכרת רכבים בארץ אך אין ספק כי חברת שלמה SIXT ניו קופל היא מהמדוברות ביותר, במלאי שלה תוכלו למצוא המון יצרנים ובניהם פורד, פיאט, סקודה, יונדאי, מרצדס, ניסאן, סובארו, דייהו, שברולט, רנו, קאיה ועוד המון יצרני מכוניות מהמובילים בעולם.חברת שלמה SIXT ניו קופל היא מהחברות המובילות בתחום השכרות רכב בישראל עם סניפים מהצפון ועד הדרום, הסניפים הרבים מספקים את האפשרות לשכור רכב מכל אזור בארץ, כמו כן החברה מספקת שירותים רבים נוספים מהם יכולים הלקוחות ליהנות.

איזה סוגים של השכרות רכבים ניתן לעשות בחברת שלמה SIXT ניו קופל ?

חברת שלמה SIXT ניו קופל מציעה שירותי ליסינג תפעולי וליסינג מימוני. ליסינג מימוני הוא למעשה שיטת מימון שמקלה עד מאוד לקנות רכב פרטי, זו עסקה להסדרת תשלומים תוך אפשרות שדרוג הרכב כל כמה שנים (בדרך כלל שלוש שנים). שיטה זו מאפשרת ללקוח ליהנות מרכב חדש כל כמה שנים וזאת מבלי שהוא צריך לשלם מחיר גבוה במיוחד על קניית הרכב החדש.

הליסינג התפעולי אותו מציעה חברת שלמה SIXT ניו קופל מספקת צי של חמישים אלף רכבים לחברות בינוניות וגדולות. זו שיטה שמיועדת לחברות וארגונים, הרעיון הבסיסי מאחורי שיטה זו הוא להעביר את השליטה על צי הרכבים של החברה לגוף חיצוני, שיטה זו נוחה במיוחד לאור העובדה שמבעלי ארגונים נחסכת הטרחה בדאגה לצי המכוניות של החברה ולמעשה חברת הליסינג דואגת לתחזוקה השוטפת של הרכבים לאורך תקופת החוזה בניהן.

איזה שירותים נוספים מציעה חברת שלמה SIXT ניו קופל ?השירותים אותם מספקת חברת שלמה SIXT ניו קופל הם רבים ובניהם תוכלו למצוא שירותי דרך וגרירה, את שירות זה מעמידה החברה בפני הלקוח במקרים בהם יש בעיה או תקלה עם הרכב ויש צורך לגרור אותו למוסך.

עוד שירות של חברת שלמה SIXT ניו קופל הוא שירות של קניית רכב מיד שנייה וקניית רכב מיד ראשונה. שירות נוסף וחדש של שלמה SIXT ניו קופל הוא שירות הזמנת הרכבים באינטרנט, כיום אנשים יכולים לגלוש באתרי האינטרנט ולבחור להם רכב להשכרה. יש באתר תמונות להמחשה, מידע רב על המכוניות ועל הסכמי ההשכרה וההזמנה היא קלה, מהירה ונוחה במיוחד. שירותים נוספים של חברת שלמה SIXT ניו קופל הם השכרת משאיות, לימוזינות והשכרת רכבים בחוץ לארץ.

אז מה היה לנו בכתבה:
באנר בנק אינפו
Picture of לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית

לורן מוסייוף מומחית פיננסית בעלת ניסיון עשיר, ליווי של אלפי לקוחות מרוצים והשתתפות בפורומים מקצועיים. מייסדת ומנהלת הפורטל בנק אינפו, המקום שמנגיש לכם את כל המידעבנושא פיננסי והשקעות נדל"ן.